Prenájom Trnava
Led obrazovky

Interiérové LED panely


Prenájom cena (bez DPH)
Podľa veľkosti dohodou

Popis a špecifikácie

Spojte kvalitný obraz s vizuálnym zážitkom! Organizujete prezentáciu, firemný večierok, konferenciu, koncert alebo iný event v Trnave a okolitých mestách? Prenajímame LED obrazovky, ktoré zabezpečia, že váš program jasne uvidia aj ľudia z posledných radov. Nahradia projektor, ktorý vo veľkých interiéroch nestačí a nikdy nedosiahne kvalitu svietivosti LED obrazovky. Ich LED technológia dokonale vykreslí všetky farby a perfektne dotvorí atmosféru vášho eventu.

LED obrazovky, ktoré ponúkame na prenájom, majú viacero praktických využití. Poslúžia ako nosič informácii o udalosti, program eventu, informácie o produktoch, propagáciu partnerov, dotvoria atmosféru eventu ako kulisy.

V prípade záujmu o prenájom LED obrazoviek nás kontaktujte.

K LED obrazovkám ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Požičajte si napríklad pódium a doplňte ho o kvalitnú ozvučovaciu techniku.

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne LED obrazovky spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám v Trnave a ostatných okolitých mestách - Pezinku, Seredi, Hlohovci či Galante. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Vitrínová chladnička malá Trnava

Vitrínová chladnička malá
Prenájom GoPro HERO3+ Black Edition Trnava

GoPro HERO3+ Black Edition
Prenájom Párty stan 
6 x 3 Trnava

Párty stan 6 x 3

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať