Prenájom Trnava
Barové podložky

Veľké:
Rozmery: 45 x 30 cm

Malé:
Rozmery: 60 x 8 cm

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Barové podložky dokážu udržať bar suchý a čistý. Majú protišmykový povrch, vďaka ktorému poháre držia presne tam, kde majú.

Barová podložka, ktorú ponúkame na prenájom s odberom v Trnave a okolí, je štandardným vybavením každého baru. Je vyrobená z kvalitných materiálov – vysoko odolnej, ľahko umývateľnej ťažkej gumy.

Barová podložka pomáha udržať bar v čistote. Po prípadnom rozliatí dokonale zachytáva tekutiny, preto je ideálna na uskladnenie a odkvapkávanie mokrých pohárov, odmerok na alkohol či shakerov.

Barové podložky na prenájom s odberom v meste Trnava a okolí

Barové podložky ponúkame na prenájom v dvoch rozmeroch:

Veľké:
Rozmery: 45 x 30 cm

Malé:
Rozmery: 60 x 8 cm

Barové podložky prenajímame fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Barové podložky je potrebné prebrať si osobne v Trnave, alebo blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec, Piešťany a iné.

Okrem barových podložiek prenajímame aj rozkladací bar, ktorým urobíte každú oslavu nezabudnuteľnou. K nemu ponúkame aj ostatné príslušenstvo: termoboxy na ľad, gastro nádoby, barmanské lyžice , kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Skákací hrad Trnava

Skákací hrad
Prenájom Výčap dvojtočka 70/k Trnava

Výčap dvojtočka 70/k
Prenájom Prenosný bar Trnava

Prenosný bar

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať