Prenájom Trnava
Gastro nádoby

Veľké:
Objem: 14 L
Rozmery: 35,00 x 26,00 x 17,00 cm

Malé:
Objem: 6 L
Rozmery: 26,5 x 32,5 x 20,0 cm

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Gastronádoba patrí k štandardnému vybaveniu profesionálnych gastro prevádzok. Je vhodná na použitie v reštauráciách, bufetoch, stánkoch s rýchlym občerstvením, šalátových baroch, jedálňach, pizzeriách či hoteloch.

Gastronádoba slúži najmä k chladeniu a hygienickému uskladneniu pokrmov. Poslúži tiež k dlhodobému uchovávaniu teplých pokrmov vo vodnom kúpeli alebo studených pokrmov v chladiacej nadstavbe.

Gastronádoba je vyrobená z kvalitného materiálu – ušľachtilej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu. Je vhodná na uskladnenie potravín v teplotách -20 až 300 °C.

K dispozícií sú dva druhy veľkostí gastronádob na prenájom:

Veľké:
Objem: 14 l
Rozmery: 35 x 26 x 17 cm

Malé:
Objem: 6 l
Romery: 26,5 x 32,5 x 20 cm

Barové podložky prenajímame fyzickým aj právnickým osobám. Gastro nádoby si od nás môžete prebrať v Trnave, po dohode aj v mestách blízkeho okolia. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Okrem gastronádob prenajímame aj ostatné obľúbené gastro príslušenstvo: barové podložky, barmanské lyžice, kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. Gastro nádoby a ostatné príslušenstvo si môžete v rámci prenájmu osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia - Sereď, Piešťany, Galanta, Hlohovec a iné.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Obrus pre okrúhly cateringový stôl Trnava

Obrus pre okrúhly cateringový stôl
Prenájom Stolička plastová Trnava

Stolička plastová
Prenájom Šálka na kávu s podšálkou malá Trnava

Šálka na kávu s podšálkou malá

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať