Prenájom Trnava
Barmanská lyžička

Nerez
Dĺžka: 40 cm

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Barmanská lyžica patrí k štandardnému vybaveniu moderných profesionálnych gastro prevádzok. Je vhodná na pravidelné použitie v rukách barmanov a čašníkov v reštauráciách, baroch, diskotékach, či hoteloch.

Barmanská lyžica, ktorú ponúkame na prenájom s odberom v Trnave, má dĺžku 40cm a tým je vhodná na miešanie kokteilov, pridávanie ingrediencií do drinkov alebo ako vkusný príbor pri podávaní dezertov vo vysokých pohároch. Jej dlhá rukoväť sa ľahko dostane do každého pohára.

Barmanská lyžica je vyrobená z kvalitného materiálu – nerezovej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Barmanská lyžica na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Barmanskú lyžicu prenajímame fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Barmanskú lyžičku si v rámci prenájmu môžete prebrať v meste Trnava a po dohode aj v okolitých mestách.

Okrem barmanskej lyžice prenajímame aj ostatné obľúbené gastro príslušenstvo: termoboxy na ľad, gastro nádoby, kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Mosadzný príbor Trnava

Mosadzný príbor
Prenájom Projektor  Trnava

Projektor
Prenájom Prenosný bar Trnava

Prenosný bar

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať