Prenájom Trnava
Barmanské nalievatko

Gumenné alebo nerezové

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktické dizajnové barmanské nalievatko by malo byť súčasťou základného vybavenia každého profesionálneho barmana v reštaurácií, hotely, kokteilovom bare ale aj v klasickej krčme.

Barmanské nalievatko uľahčuje a zrýchľuje prácu za barom. Jeho praktický tvar umožňuje nalievať alkohol aj do najmenších pohárov, pričom zabráni povylievaniu tekutiny navôkol.

Barmanské nalievatko, ktoré ponúkame na prenájom s prevzatím v meste Trnava, je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad. Jeho tesniace príruby sú vyrobené z vysoko odolného a ohybného materiálu. Vďaka tomu sa nalievatko prispôsobí priemeru hrdla fľaše. Odvzdušňovacia trubica uľahčuje nalievanie tekutín a zabraňuje prevzdušňovaniu.

Barmanské nalievatko na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Nerezové barmanské nalievatko ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Barmanské nalievatko si môžete prebrať v Trnave, no po dohode aj v ostatných okolitých mestách, ako je Sereď, Galanta, Hlohovec, či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Cornhole Trnava

Cornhole
Prenájom Projektor  Trnava

Projektor
Prenájom Krčma
5m x 3m x 4m Trnava

Krčma 5m x 3m x 4m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať