Prenájom Trnava
Odmerka na alkohol

Obojstranná
Objem: 20 ml alebo 40 ml

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Odmerka na alkohol patrí k základnému barovému príslušenstvu každého profesionálneho barmana v reštaurácií, hotely, kokteilovom bare ale aj v klasickej krčme. Praktická dvojitá odmerka má objem 20 ml a 40 ml.

Odmerka je vyrobená z kvalitného materiálu – brúsnej nerezovej ocele. Tá jej dodáva elegantný dizajn, ktorým sa hodí do luxusného interiéru kokteilového baru a kaviarne, ale aj na diskotéku. Nerezová odmerka na alkohol vyzerá profesionálne a hygienicky čisto. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Odmerka na alkohol na prenájom s prevzatím v Trnave a okolí

Odmerka na alkohol je k dispozícií na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. V rámci prenájmu si ju môžete prebrať v meste Trnava, po dohode aj v blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Kotlík elektrický 330x360 mm Trnava

Kotlík elektrický 330x360 mm
Prenájom Stolička konferenčná Trnava

Stolička konferenčná
Prenájom Vysávač Karcher MV3 Premium Trnava

Vysávač Karcher MV3 Premium

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať