Prenájom Trnava
Odmerka na alkohol

Obojstranná
Objem: 20 ml alebo 40 ml

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Odmerka na alkohol patrí k základnému barovému príslušenstvu každého profesionálneho barmana v reštaurácií, hotely, kokteilovom bare ale aj v klasickej krčme. Praktická dvojitá odmerka má objem 20 ml a 40 ml.

Odmerka je vyrobená z kvalitného materiálu – brúsnej nerezovej ocele. Tá jej dodáva elegantný dizajn, ktorým sa hodí do luxusného interiéru kokteilového baru a kaviarne, ale aj na diskotéku. Nerezová odmerka na alkohol vyzerá profesionálne a hygienicky čisto. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Odmerka na alkohol na prenájom s prevzatím v Trnave a okolí

Odmerka na alkohol je k dispozícií na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. V rámci prenájmu si ju môžete prebrať v meste Trnava, po dohode aj v blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Popcornovač (90l/h) Trnava

Popcornovač (90l/h)
Prenájom Podlaha do stanu 10x5m - 10x15m  Trnava

Podlaha do stanu 10x5m - 10x15m
Prenájom Výčapný prenosný bar Trnava

Výčapný prenosný bar

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať