Prenájom Trnava
Odmerka na alkohol

Obojstranná
Objem: 20 ml alebo 40 ml

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Odmerka na alkohol patrí k základnému barovému príslušenstvu každého profesionálneho barmana v reštaurácií, hotely, kokteilovom bare ale aj v klasickej krčme. Praktická dvojitá odmerka má objem 20 ml a 40 ml.

Odmerka je vyrobená z kvalitného materiálu – brúsnej nerezovej ocele. Tá jej dodáva elegantný dizajn, ktorým sa hodí do luxusného interiéru kokteilového baru a kaviarne, ale aj na diskotéku. Nerezová odmerka na alkohol vyzerá profesionálne a hygienicky čisto. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Odmerka na alkohol na prenájom s prevzatím v Trnave a okolí

Odmerka na alkohol je k dispozícií na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. V rámci prenájmu si ju môžete prebrať v meste Trnava, po dohode aj v blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Uťahovačka Makita Trnava

Uťahovačka Makita
Prenájom Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom Plynový ohrievač - pyramída Trnava

Plynový ohrievač - pyramída

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať