Prenájom Trnava
Drtítko na ľad a ovocie

Kovové madlo a plastové drtítko

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktické drtítko na ľad či muddler na ovocie je špecializovaný barmanský nástroj, ktorý by mal byť k dispozícii všade tam, kde sa podávajú alkoholické nápoje a kokteily. Drvič je obľúbeným a často používaným nástrojom na drvenie ovocia do drinkov, či na rýchle ručné drvenie ľadu. Je nevyhnutným na prípravu mnohých obľúbených drinkov, trebárs mojita, kde je potrebné priamo v pohári spracovať mnoho čerstvých surovín.

Profesionálne barové drtítko, ktoré poznáme aj ako barmanský mažiar, je vyrobené z veľmi kvalitných a vysoko odolných materiálov, vďaka ktorým sa vysporiada ako s poddajným ovocím, tak aj s tuhým ľadom vhodným na dekoráciu drinkov.

Drvítko na ľad, ktorý ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolí, je vyrobený z kvalitnej ocele a odolného plastu. Má ergonomický tvar a na jeho konci sú umiestnené zúbky určené na drvenie ingrediencii. Jeho elegantný dizajn sa hodí najmä do priestorov barov, kaviarní, hotelov a reštaurácii. Najväčšie uplatnenie má najmä v lete na terasách, pri výrobe osviežujúcich letných drinkov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Drtítko na ľad – muddler na ovocie na prenájom v meste Trnava a okolitých mestách

Drtítko na ľad a ovocie je k dispozícií na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. V rámci prenájmu si celý inventár môžete prebrať v meste Trnava, po dohode aj v blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stojan na prospekty Trnava

Stojan na prospekty
Prenájom Detský farebný stolík Trnava

Detský farebný stolík
Prenájom Prenosný bar Trnava

Prenosný bar

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať