Prenájom Trnava
Vratné poháre 0,5 L

Poháre s ryskou: 0.5 L, 0.4 L, 0.3 L a 0.2 L
Balenie: 280 ks

Prenájom cena (bez DPH)
0 - 279 ks - cena dohodou
280 - 1120 ks – 0,12 € / ks
1121 - 5040 ks – 0,10 € / ks
5041 ks a viac – 0,08 € / ks
Uvedená cena je bez umývania. Cena umývania je 0,05€/pohár a finálna suma Vám bude vypočítaná podľa počtu otvorených boxov

Popis a špecifikácie

Chceli by ste sa zbaviť zbytočného plastu a kôp odpadu na vašej spoločenskej udalosti? Pomôžeme vám novým systémom na zálohovanie plastových pohárov a zároveň spolu ochránime životné prostredie.

Vratné plastové poháre sú bezpečné pre potraviny, sú opakovane použiteľné a vhodné do umývačky riadu. Sú veľmi podobné sklu, no majú benefity plastu – sú ľahšie ako sklo, čo ocení najmä obsluhujúci personál. Penu z piva udržia 3 krát dlhšie ako sklenený pohár.

Vratné poháre, ktoré ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolitých mestách, majú rysky 0,5l , 0,4 l, 0,3 l a 0,2 l. Jedno balenie obsahuje 280 kusov. Vratné poháre vieme priviezť, odviezť, umyť a uskladniť. O nič sa nemusíte starať, len čapujete a predávate.

Vratné poháre sú vhodné pre všetky druhy studených nápojov. Použitý materiál je polypropylén. Poháre sú pevné, odolné voči zničeniu a napriek tomu sú veľmi ľahké. Spĺňajú všetky nariadenia pre styk s potravinami. Vratné poháre nie sú považované za obal.

CENA UMÝVANIA

Cena umývania je 0,05€/pohár a finálna suma za umývanie Vám bude vypočítaná pri vrátení pohárov podľa počtu otvorených/zašpinených boxov.
príklad: Požičiavate si 5 boxov po 280 pohárov. Pri vyzdvihnutí zaplatíte za zapožičané poháre - 5x280x0,10€=140€. Otvoríte a zašpiníte len poháre v 3 boxoch. Za umývanie zaplatíte iba za tieto 3 boxy a pri vrátení pohárov doplatíte - 3x280x0,05€ = 42€ (3 boxy x 280 pohárov x cena umývania za jeden pohár).

Vratné poháre na prenájom s odberom v meste Trnava a okolí

Praktické a ekologické vratné poháre sú k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Vratné poháre si môžete prevziať v meste Trnava a po dohode aj v okolitých mestách, napríklad v Seredi, Galante, či Piešťanoch.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Párty stan 3 x 3 Trnava

Párty stan 3 x 3
Prenájom Mosadzný príbor Trnava

Mosadzný príbor
Prenájom Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať