Sťahovanie Trnava
Vypratávanie

Renault Master
Vnútorný rozmer: D 420 x Š 215 x V 231cm
Počet miest na sedenie: 3

Sťahovanie cena (bez DPH)
0,50 - 0,70 € / km

6 € / 30 min / stojné
6 € / 30 min / pracovník

Upresnenie ceny po telefonickej alebo mailovej konzultácii

Popis a špecifikácie

Nechajte nebezpečnú prácu na profesionálov! V rámci služby Vypratávanie vás radi zbavíme kompletne všetkých problémov spojených s odvozom nepotrebného bytového zariadenia. Zabezpečíme odvoz starého nábytku z bytových aj nebytových priestorov. Spoľahlivo a rýchlo vypraceme byty, kancelárie, sklady, garáže, prevádzky či pivnice. Odvezieme všetko, čo potrebujete, od nábytkov až po stavebný odpad.

Nech už sa jedná o akúkoľvek nehnuteľnosť s rôznymi špecifikami, vždy nájdeme efektívny spôsob, akým starý nábytok vypraceme. Nezáleží na tom, či ide o staré skrine alebo postele - naši šikovní pracovníci bez problémov vypracú nábytok akýchkoľvek rozmerov.

Službu vypratania poskytuje samostatne, ale napríklad aj v rámci sťahovania. Ak ste predali starú nehnuteľnosť a chcete sa presťahovať do novej, pomôžeme vám tak s presunom nábytku, dovozom nového zariadenia z obchodu, ako aj s vyprataním nepotrebných vecí zo starej nehnuteľnosti.

Vypratávanie realizujeme dodávkou Fiat Ducato, kde je maximálna hmotnosť prepravovaného tovaru 800 kilogramov.

Vypratávanie ťažkých bremien

Potrebujete z nehnuteľnosti vypratať skriňu, posteľ, ťažký spotrebič, kuchynskú linku alebo iný nadrozmerný nábytok? Nerobte si starosti a všetko nechajte na nás. Ak si s prevozom ťažkých bremien a rozmerného materiálu sami neporadíte, radi vám ponúkneme naše odborné služby.

Pre bezpečné vypratanie musíme vopred poznať rozmery, prístupnosť a hmotnosť tovaru. A to nielen z dôvodu výberu najlepšej techniky vyprávania, ale aj počtu pracovníkov, ktorých budeme potrebovať.

Koľko stojí vypratávanie nehnuteľností?

Každý byt, dom či iný vypratávaný priestor je samozrejme odlišný a tomu sa prispôsobuje aj cena služby. Pri manipulácii s bremenami uplatňujeme individuálnu cenotvorbu. Všetky naše ceny sú jasné a verejne dostupné, nezavádzame žiadnymi skrytými poplatkami. Naše služby vykonávame kdekoľvek, preto je súčasťou ceny aj kilometrová sadzba.

Potrebujete vedieť, koľko bude stáť vypratanie vašej nehnuteľnosti? Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a my vám rýchlo a ZADARMO vypočítame cenu na mieru.

Odporúčame:

Pred vypratávaním nehnuteľností si nezabudnite vyprázdniť všetky úložné priestory.

Odporúčame tiež zaistiť parkovacie miesto na miesto nakládky aj vykládky.

Vypratávanie prebehne rýchlejšie vtedy, ak vopred rozmontujete nábytok, ktorý potrebujete vyniesť z nehnuteľnosti – ak si nebudete vedieť poradiť, radi vám s tým pomôžeme.

Odporúčame pozrieť

Sťahovanie Sťahovanie  Trnava

Sťahovanie
Sťahovanie Skladovanie paliet  Trnava

Skladovanie paliet
Sťahovanie Preprava tovaru v rámci SR Trnava

Preprava tovaru v rámci SR

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať