Prenájom Trnava
Rudla

Výška rudly: 116 cm
Šírka rudly: 53 cm
Dĺžka plošiny: 48 cm
Šírka plošiny: 64 cm
Nosnosť: 250 kg
Hmotnosť: 12 kg

Prenájom cena (bez DPH)
9 € / 1 deň
14 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Čaká vás sťahovanie v Trnave a blízkom okolí a vy premýšľate, ako si čo najviac uľahčiť prácu? Alebo často prenášate nejaký tovar v škatuliach alebo debnách? Rudla je najlepšia vychytávka na sťahovanie a prevážanie ťažkých vecí. Rudlu síce musíte obsluhovať ručne, čo vyžaduje silnejšie svaly a šikovné ruky, ale budete si ten náklad skoro až užívať. Nie len, že vám uľahčí manipuláciu s nábytkom a tovarom, ale zároveň vás ušetrí od poranení chrbtice, rúk a natiahnutí svalov.

Ponúkame vám na prenájom praktický prepravný vozík známy ako rudla vyrobený z oceľových profilov, ktorý môžete zaťažiť až do hmotnosti 250 kilogramov. Okrem pevnej, stabilnej konštrukcie je vybavená dvoma kolesami v guľôčkových ložiskách s fúkanými pneumatikami, ktorými vám pomôže previezť tovar v rámci interiéru aj exteriéru, pretože sú vhodné pre univerzálny terén. Prepravný vozík – rudla je vybavený ochrannými protišmykovými rukoväťami, ktorými sa predchádza zraneniam a úrazom pri manipulácii. Rozmery ložnej plochy sú 64 x 48 centimetrov.

Kľúčové vlastnosti rudle

● Rudla je ideálna pre manipuláciu s tovarom v škatuliach alebo debnách doma, v záhrade či sklade
● Nosnosť vozíka je 250 kilogramov
● Rudla má nafukovacie kolesá vhodné na univerzálny terén
● Je vybavená ochrannými protišmykovými rukoväťami

Technické parametre rudle

● Výška rudly: 116 cm
● Šírka rudly: 53 cm
● Dĺžka plošiny: 48 cm
● Šírka plošiny: 64 cm
● Nosnosť: 250 kg
● Hmotnosť: 12 kg

Cena prenájmu

Cena prenájmu prepravného vozíka je mimoriadne prijateľná. Budeme radi, ak nás v prípade záujmu kontaktujete a my vám pošleme cenovú ponuku na mieru nezáväzne a zadarmo. Rudla je k dispozícií na prenájom v Trnave a blízkych okolitých mestách - Seredi, Galante, Piešťanoch či Hlohovci.

Budete sa sťahovať v Trnave a okolitých mestách a neviete, ako na to? Sťahovanie vyžaduje nie len čas, ale aj znalosť manipulačných techník. Ak si nie ste istí, nechajte to na profesionálov! Radi sa staneme vašimi partnermi nielen pri sťahovaní , ale aj vypratávaní starých nehnuteľností.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Plynový ohrievač - pyramída Trnava

Plynový ohrievač - pyramída
Prenájom Popcornovač Trnava

Popcornovač
Prenájom Šálka na kávu s podšálkou veľká Trnava

Šálka na kávu s podšálkou veľká

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať