Prenájom Trnava
Rudla

Výška rudly: 116 cm
Šírka rudly: 53 cm
Dĺžka plošiny: 48 cm
Šírka plošiny: 64 cm
Nosnosť: 250 kg
Hmotnosť: 12 kg

Prenájom cena (bez DPH)
9 € / 1 deň
14 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Čaká vás sťahovanie v Trnave a blízkom okolí a vy premýšľate, ako si čo najviac uľahčiť prácu? Alebo často prenášate nejaký tovar v škatuliach alebo debnách? Rudla je najlepšia vychytávka na sťahovanie a prevážanie ťažkých vecí. Rudlu síce musíte obsluhovať ručne, čo vyžaduje silnejšie svaly a šikovné ruky, ale budete si ten náklad skoro až užívať. Nie len, že vám uľahčí manipuláciu s nábytkom a tovarom, ale zároveň vás ušetrí od poranení chrbtice, rúk a natiahnutí svalov.

Ponúkame vám na prenájom praktický prepravný vozík známy ako rudla vyrobený z oceľových profilov, ktorý môžete zaťažiť až do hmotnosti 250 kilogramov. Okrem pevnej, stabilnej konštrukcie je vybavená dvoma kolesami v guľôčkových ložiskách s fúkanými pneumatikami, ktorými vám pomôže previezť tovar v rámci interiéru aj exteriéru, pretože sú vhodné pre univerzálny terén. Prepravný vozík – rudla je vybavený ochrannými protišmykovými rukoväťami, ktorými sa predchádza zraneniam a úrazom pri manipulácii. Rozmery ložnej plochy sú 64 x 48 centimetrov.

Kľúčové vlastnosti rudle

● Rudla je ideálna pre manipuláciu s tovarom v škatuliach alebo debnách doma, v záhrade či sklade
● Nosnosť vozíka je 250 kilogramov
● Rudla má nafukovacie kolesá vhodné na univerzálny terén
● Je vybavená ochrannými protišmykovými rukoväťami

Technické parametre rudle

● Výška rudly: 116 cm
● Šírka rudly: 53 cm
● Dĺžka plošiny: 48 cm
● Šírka plošiny: 64 cm
● Nosnosť: 250 kg
● Hmotnosť: 12 kg

Cena prenájmu

Cena prenájmu prepravného vozíka je mimoriadne prijateľná. Budeme radi, ak nás v prípade záujmu kontaktujete a my vám pošleme cenovú ponuku na mieru nezáväzne a zadarmo. Rudla je k dispozícií na prenájom v Trnave a blízkych okolitých mestách - Seredi, Galante, Piešťanoch či Hlohovci.

Budete sa sťahovať v Trnave a okolitých mestách a neviete, ako na to? Sťahovanie vyžaduje nie len čas, ale aj znalosť manipulačných techník. Ak si nie ste istí, nechajte to na profesionálov! Radi sa staneme vašimi partnermi nielen pri sťahovaní , ale aj vypratávaní starých nehnuteľností.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Podlaha do stanu 10x5m - 10x15m  Trnava

Podlaha do stanu 10x5m - 10x15m
Prenájom Podsedák na stoličku chiavari Trnava

Podsedák na stoličku chiavari
Prenájom Čokoládová fontána  Trnava

Čokoládová fontána

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať