Prenájom Trnava
Narážače na výčap

Typy narážačov:
Bajonet
Plochý
Kombi

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Požičajte si narážače na pivo na KEG sudy od kvalitného výrobcu! Ponúkame na prenájom tri najčastejšie používané druhy narážačov, všetky sú k dispozícií na odber v meste Trnava a blízkom okolí:

1. Bajonet (najčastejšie používaný narážač)
2. Plochý
3. Kombi

Narážače slúžia na narážanie suda a teda prepojenie s chladičom. Jednotlivé typy narážačov sa rozlišujú podľa pivovaru. Pozrite sa na rýchly prehľad slovenských a českých pivovarov a druhov narážačov, ktoré sú pre nich vhodné.

Narážač Bajonet

Špecifikácie narážacie BAJONET Lindr:

• nerezový tŕň
• mosadzné telo
• závity 2 x 5/8"

Použitie na narážanie sudov z pivovarov:

Běleč nad Orlicí, Benešov, Blučina minipivovar, Broumov, České Budějovice - Budvar, České Budějovice - Měšťanský pivovar, Dolní Sklenov minipivovar, Dražič minipivovar, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Klášter Hradiště nad Jizerou, Kutná Hora, Lanškroun, Louny, Malý Rohozec, Miletín minipivovar, Náchod, Nošovice, Nová Paka, Nymburk, Olomouc Svatováclavský minipivovar, Pardubice, Pelhřimov, Plzeňský Prazdroj a Gambrinus, Podkováň, Polička, Praha minipivovar U Medvídků, Prostějov minipivovar, Protivín, Rakovník, Strakonice, Třeboň pivovar Regent, Velichov minipivovar, Velké Meziříčí minipivovar, Vojkovice minipivovar, Vysoký Chlumec - Lobkowitz, Železná Ruda minipivovar, Želiv minipivovar, Zlatý bažant, Bakalář.

Narážač Plochý

Špecifikácie narážacie PLOCHÝ Lindr:

  • nerezový tŕň
  • mosadzné telo
  • závity 2 x 5/8"

Použitie na narážanie sudov z pivovarov:

Brno minipivovar Pegas, Brno minipivovar U Richarda, Brno pivovar steirobrno, Bzenec minipivovar, Český Krumlov - Eggenberg, Dalešice, Děčín, Frýdek - Místek minipivovar, Hanušovice, Harrachov minipivovar Novosad, Hodonín minipivovar, Humpolec, Kopřivnice minipivovar, Krušovice, Liberec minipivovar Vendelím Krkoška, Litoměřice, Litovel, Medlešice minipivovar, Opava, Oslavany minipivovar, Ostrava, Ostrava minipivovar Biovar, Praha minipivovar Novoměstský, Praha minipivovar Richter, Praha pivovar Braník, Praha pivovar Staropramen, Průhonice minipivovar U Bezoušků, Přerov pivovar Zubr, Příbor minipivovar, Sentice minipivovar, Svijany, Štramberk minipivovar, Topvar, Trutnov pivovar Krakonoš, Uherský Brod minipivovar, Uherský Brod pivovar, Urpiner, Ústí nad Labem - Krásné Březno, Valašské Meziříčí, Velké Březno, Velké Popovice, Vratislavice nad Nisou, Vrchlábí minipivovar, Zvíkovské Podhradí minipivovar, Žamberk minipivovar, Žatec, ŽiWell.

Narážač Kombi

Špecifikácie narážacie KOMBI Lindr:

• nerezový tŕň
• mosadzné telo
• závity 2 x 5/8"

Použitie na narážanie sudov z pivovarov:

Břeclav, Březnice, Corgoň, Šariš, Černá Hora, Chodová Planá, Originál Kofola, Vsetín minipivovar Valášek, Vyškov, Znojmo pivovar Hostan.

UPOZORNENIE: Narážač Kombi nie je kombináciou Bajonetu a Plochého narážača, je to samostatný typ narážača! Tak isto ani nenahrádza žiadny typ narážačov.

Odporúčame si prenajať

Narážače ponúkame ako príslušenstvo k výčapom na pivo. Okrem nich sa v našej ponuke príslušenstva na prenájom nachádza aj CO2 fľaša , nápojová hadica , rýchlospojky na výčap a sanitačný sud na výčap . Narážače na výčap a ostatný inventár je k dispozícií na prenájom v meste Trnava a v mestách blízkeho okolia - Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Ratanové sedenie Trnava

Ratanové sedenie
Prenájom Poker set Trnava

Poker set
Prenájom Návleky na standby stolík Trnava

Návleky na standby stolík

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať