Prenájom Trnava
Výčap dvojtočka 70/k

Kapacita: 60 - 80 L / hod. (120 - 160 pív / hod)
Príkon / napätie: 667 W / 230 V
Rozmery: Š 23 × H 33 × V 43 cm
Materiál: Nerez a plast
Príslušenstvo: 2 narážacia hlava + hadičky

Prenájom cena (bez DPH)
50 € / 1 deň
70 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Výčapné zariadenie značky Lindr KONTAKT 70/K je určené na profesionálne chladenie, stáčanie a podávanie kvalitne vychladeného piva a ďalších nápojov. Tento výčap urobí z každej firemnej akcie alebo rodinnej oslavy nezabudnuteľnú párty, kde si príde na svoje každý milovník chladeného zlatého moku!

Kvalitné pivo aj na vašej spoločenskej akcii

Výčap na pivo tohto typu ponúka možnosť čapovania až dvoch nápojov naraz. Na každej väčšej udalosti je potrebný priestor na uloženie občerstvenia a mnoho iného. Výčap Lindr KONTAKT 70 si však žiadny priestor navyše nevyžaduje! Vďaka jeho praktickým rozmerom ho môžete umiestniť takmer kamkoľvek. Menšími rozmermi a vzduchovým systémom je vhodný aj pre profesionálne využitie.

Výkonný a ľahko prenosný

Výčapné zariadenie KONTAKT 70 vám s výkonom 70-90 l/ hod. vám umožní pripraviť približne 140-180 kvalitne vychladených nápojov za jednu hodinu. Tento výkonný výčap na pivo sa skladá z častí malých rozmerov, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje. Jeho výkonnosť a praktickosť vám zaručuje, že prenájom práve tohto výčapu bude ideálnou voľbou na čapovanie piva na festivaloch a väčších spoločenských udalostiach. Môžete si ho prenajať v meste Trnava a v blízkych okolitých mestách - Seredi, Galante, Hlohovci či Piešťanoch.

Vybavený všetkým, čo potrebujete

Štandardnou súčasťou výčapu KONTAKT 70/K je termostat, ktorým si môžete plynule a presne regulovať teplotu nápojov, výčapné kohúty a tiež miska na odkvapkávanie.

Šetrí prírodu a energie

Všetky modely radu KONTAKT sú vyrábané v prevedení GREEN LINE. Chladič je vďaka využitiu ekologického chladiva nie len šetrný k životnému prostrediu, ale má tiež o 20% vyššiu energetickú účinnosť a o 20% menšiu spotrebu energie. Chladič je zložený z plne recyklovateľných materiálov a nenachádzajú sa v ňom ani polyuretanové izolácie.

Prenajmite si kvalitný výkonný výčap

Tento šikovný stroj na čapovanie dokonale vychladeného piva môže byť váš na aký dlhý čas budete potrebovať. Výčap prenajímame v Trnave a blízkych okolitých mestách. Jeho prednosti hovoria o jeho praktickosti:

• Kvalitne vychladené pivo je pripravené už po 5-8 min. od zapnutí prístroja;
• schopnosť pripraviť až 180 kvalitne vychladených nápojov za hodinu;
• použité materiály spĺňajú najvyššie hygienické normy;
• celá konštrukcia je zhotovená z nerezovej ocele;
• chladiaca technológia Lindr je o 45% výkonnejšia než jej elektrický príkon.

Výčap Lindr KONTAKT 70/K ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Je k dispozícií na odber v meste Trnava a okolí - Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom Ratanové sedenie Trnava

Ratanové sedenie
Prenájom Pohár na whisky 24cl Trnava

Pohár na whisky 24cl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať