Prenájom Trnava
Plynové delo

Výkon ohrievača: 30 kW
Vyhreje miestnosť : 1100 m3

Prenájom cena (bez DPH)
15 € / 1 deň
22 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktický plynový ohrievač MEVA je efektívnym tepelným zdrojom do malých priestorov, ako sú garáže, pracovné dielne, či skladovacie miestnosti. Ohrievač je vybavený spoľahlivým piezo zapaľovaním spolu s ventilátorom, ktorým rýchlo rozprúdi teplo po celom vyhrievanom priestore.

Plynový ohrievač MEVA, ktorý je k dispozícii s osobným odberom v Trnave a okolí, vyniká praktickými rozmermi, jednoduchým ovládaním, skvelou manipulovateľnosťou a nízkou hmotnosťou. Tým sa radí ku obľúbenému vybaveniu každého majstra v chladných mesiacoch.

Ohrievač má niekoľko bezpečnostných prvkov – bezpečnostný ventil, ktorý zastaví prívod plynu v prípade, že prívodová plynová hadica praskne, či termostat proti prehriatiu. Motor sa vypnutí dochladí a vonkajšia strana ohrievača je na dotyk vždy studená.

Ak si potrebujete spríjemniť pracovný priestor v zimnom období, radi vám ohrievač ponúkneme na prenájom! Plynové delo si môžete osobne prevziať v meste Trnava a mestách v blízkom okolí, napríklad Sereď, Šaľa, Senec, Hlohovec či Piešťany.

Kľúčové vlastnosti plynového ohrievača MEVA :

• dvojitý elektroventil
• bezpečnostný ventil
• termostat proti prehriatiu
• manuálne piezo zapaľovanie
• motor s tepelnou ochranou
• dochladenie motora po vypnutí
• robustná konštrukcia
• možnosť nastavenia požadovaného výkonu

Hľadáte ďalšie zdroje tepla? Okrem plynového dela prenajímame aj terasový plynový ohrievač LINDMANN s nastaviteľnou výškou a otočným reflektorom, ktorým môžete regulovať smer tepla, plynový hríbový záhradný ohrievač , plynový ohrievač v tvare pyramídy a plynový kachľový ohrievač . Dôležitým doplnkom ohrievačov je propán butánová bomba, ktorú tiež poskytujeme na prenájom.

Plynový ohrievač spolu so všetkým ostatným príslušenstvom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Doba prenájmu môže byť krátkodobá, ale aj dlhodobá. Celý inventár si rovnako môžete prevziať v Trnave a blízkych okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika
Prenájom Pasta pre chafingy  Trnava

Pasta pre chafingy
Prenájom Vitrínová chladnička veľká Trnava

Vitrínová chladnička veľká

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať