Prenájom Trnava
Ventilátor s rozprašovačom

Výška: 1,75 - 2 m
Veľkosť vrtule: 65 cm
Otáčanie ventilátora: 90°
Rýchlosti: 3
Nádrž na vodu: 45 L
Efektívne využitie: 15 m
Vzuchový prietok: 145 m³ / min
Vodný prietok: 0 - 5 L / hod
Váha: 26 kg

Prenájom cena (bez DPH)
30 € / 1 deň
45 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Trápi vás v lete okrem vysokých teplôt aj sucho a ťažký horúci vzduch? Doprajte si dávku intenzívneho osvieženia! Požičajte si moderný stojanový ventilátor so zvlhčovačom, ktorý vás ochladí nielen prúdom vzduchu, ale aj intenzívnou vodnou hmlou. Tým sa postará o svieži vzduch s optimálnou relatívnou vlhkosťou. Môžete si ho prevziať u nás, v meste Trnava, avšak radi vám ho privezieme aj do blízkych okolitých miest - Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senec a iné.

Stojanový ventilátor v luxusnom tmavom prevedení so striebornými detailmi je vybavený výkonným motorom s polopriehľadnou vysokorýchlostnou vrtuľou, ktorá zaistí okamžité ochladenie. Ventilátor s rozprašovačom predstavuje perfektnú kombináciu výkonu, elegantného dizajnu a užívateľského komfortu, ktorá prinesie vytúžené osvieženie v akomkoľvek prostredí.

Zvlhčovač, ktorý vám osvieži a prevonia miestnosť

Ventilátor je vybavený ultrasonickým zvlhčovačom, ktorý vodnou hmlou vzduch zvlhčuje a zároveň príjemne ochladzuje. Intenzitu vodnej hmly si môžete regulovať pomocou kolieska umiestneného v spodnej časti stojana. Táto nádrž je súčasťou stojana a nijako neruší, no práve naopak, dopĺňa luxusný vzhľad stojana.

Okamžité osvieženie na prenájom s odberom v meste Trnava a okolí

Ventilátor s rozprašovačom patrí k obľúbenému vybaveniu organizátorov letných mestských osláv, horúcich záhradných párty, narodeninových a svadobných osláv, ale aj festivalov a akýchkoľvek iných spoločenských podujatí.

Ventilátor ponúkame na prenájom spolu s ďalším praktickým vybavením, ktoré nesmie chýbať na žiadnom podujatí. Zvýšte hosťom komfort tak, že im vytvoríte napríklad fajčiarsky kútik – kus exteriéru zastrešte stanom 3x3m alebo 6x3m , doplňte ho standby stolmi a stojanovými popolníkmi . Hostia si tak môžu vychutnať chvíľku relaxu a príjemnej konverzácie v závetrí, s nápojom v ruke. Dobroty si môžu vychutnať pri pivných setoch vo veľkokapacitnom cateringovom party stane rozmeru 12x6m.

Ventilátor s rozprašovačom so všetkým ostatným vybavením ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Ventilátor s rozprašovačom a celý inventár je k dispozícii na prenájom s osobným odberom v meste Trnava a po dohode aj v blízkych okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Terina polievková 2,7l Trnava

Terina polievková 2,7l
Prenájom Stolička plastová Trnava

Stolička plastová
Prenájom Projektor  Trnava

Projektor

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať