Prenájom krčmy Trnava
Krčma 5m x 3m x 4m

Drevená krčma
Rozmer: 5m x 3m x 4m
Doba postavenia tromi osobami: 3 hodiny
Farba: drevo

Prenájom krčmy cena (dohodou)

Popis a špecifikácie

S mobilnou drevenou krčmou rozmerov 5x3x4m môžete veľkolepo osláviť akúkoľvek hostinu a zorganizovať podujatie všetkého druhu. Oslavy, svadby, firemné večierky, mestské podujatia či iné kultúrne akcie – stabilná drevená konštrukcia je ideálnou voľbou pre všetky exteriérové udalosti.

Drevená krčma vyniká odolnou a stabilnou konštrukciou, ktorá zaisťuje bezpečnú plochu aj v nepriaznivom počasí, v daždi, alebo silnom vetre.

Táto zaujímavá konštrukcia je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

Okrem krčmy ponúkame na prenájom aj stany menších rozmerov- 3x3m . Okrem nich ponúkame aj veľkokapacitný stan o rozlohe 12x6m.

Ku stanom ponúkame aj praktické príslušenstvo, s ktorým hosťom zabezpečíte maximálne pohodlie a dobrý pocit - pivné sety , prenosný bar, osvetlenie, výzdobu a tiež aj výčapy na letné osvieženie a ohrievače na zohriatie sa v zime. Okrem toho tiež standby stolíky, ventilátory s rozprašovačom, nerezové stojace popolníky a klasické popolníky na stôl. Drevenú krčmu spolu s celým inventárom si môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom krčmy MEGA 4 in line (piškvorky) Trnava

MEGA 4 in line (piškvorky)
Prenájom krčmy Uhlová brúska Trnava

Uhlová brúska
Prenájom krčmy Výrobník čokolády 3 L Trnava

Výrobník čokolády 3 L

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať