Prenájom krčmy Trnava
Krčma 5m x 3m x 4m

Drevená krčma
Rozmer: 5m x 3m x 4m
Doba postavenia tromi osobami: 3 hodiny
Farba: drevo

Prenájom krčmy cena (dohodou)

Popis a špecifikácie

S mobilnou drevenou krčmou rozmerov 5x3x4m môžete veľkolepo osláviť akúkoľvek hostinu a zorganizovať podujatie všetkého druhu. Oslavy, svadby, firemné večierky, mestské podujatia či iné kultúrne akcie – stabilná drevená konštrukcia je ideálnou voľbou pre všetky exteriérové udalosti.

Drevená krčma vyniká odolnou a stabilnou konštrukciou, ktorá zaisťuje bezpečnú plochu aj v nepriaznivom počasí, v daždi, alebo silnom vetre.

Táto zaujímavá konštrukcia je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

Okrem krčmy ponúkame na prenájom aj stany menších rozmerov- 3x3m . Okrem nich ponúkame aj veľkokapacitný stan o rozlohe 12x6m.

Ku stanom ponúkame aj praktické príslušenstvo, s ktorým hosťom zabezpečíte maximálne pohodlie a dobrý pocit - pivné sety , prenosný bar, osvetlenie, výzdobu a tiež aj výčapy na letné osvieženie a ohrievače na zohriatie sa v zime. Okrem toho tiež standby stolíky, ventilátory s rozprašovačom, nerezové stojace popolníky a klasické popolníky na stôl. Drevenú krčmu spolu s celým inventárom si môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom krčmy Veľkokapacitný párty stan 
10 x 5m Trnava

Veľkokapacitný párty stan 10 x 5m
Prenájom krčmy Miska biela ø 9cm Trnava

Miska biela ø 9cm
Prenájom krčmy Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať