Prenájom Trnava
Barmanské nalievatko

Gumenné alebo nerezové

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktické dizajnové barmanské nalievatko by malo byť súčasťou základného vybavenia každého profesionálneho barmana v reštaurácií, hotely, kokteilovom bare ale aj v klasickej krčme.

Barmanské nalievatko uľahčuje a zrýchľuje prácu za barom. Jeho praktický tvar umožňuje nalievať alkohol aj do najmenších pohárov, pričom zabráni povylievaniu tekutiny navôkol.

Barmanské nalievatko, ktoré ponúkame na prenájom s prevzatím v meste Trnava, je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad. Jeho tesniace príruby sú vyrobené z vysoko odolného a ohybného materiálu. Vďaka tomu sa nalievatko prispôsobí priemeru hrdla fľaše. Odvzdušňovacia trubica uľahčuje nalievanie tekutín a zabraňuje prevzdušňovaniu.

Barmanské nalievatko na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Nerezové barmanské nalievatko ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Barmanské nalievatko si môžete prebrať v Trnave, no po dohode aj v ostatných okolitých mestách, ako je Sereď, Galanta, Hlohovec, či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stojan na prospekty Trnava

Stojan na prospekty
Prenájom Pingpongový stôl Sponeta Trnava

Pingpongový stôl Sponeta
Prenájom Chafing na pastu Trnava

Chafing na pastu

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať