Prenájom Trnava
Barmanské nalievatko

Gumenné alebo nerezové

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktické dizajnové barmanské nalievatko by malo byť súčasťou základného vybavenia každého profesionálneho barmana v reštaurácií, hotely, kokteilovom bare ale aj v klasickej krčme.

Barmanské nalievatko uľahčuje a zrýchľuje prácu za barom. Jeho praktický tvar umožňuje nalievať alkohol aj do najmenších pohárov, pričom zabráni povylievaniu tekutiny navôkol.

Barmanské nalievatko, ktoré ponúkame na prenájom, je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad. Jeho tesniace príruby sú vyrobené z vysoko odolného a ohybného materiálu. Vďaka tomu sa nalievatko prispôsobí priemeru hrdla fľaše. Odvzdušňovacia trubica uľahčuje nalievanie tekutín a zabraňuje prevzdušňovaniu.

Barmanské nalievatko na prenájom

Nerezové barmanské nalievatko ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Varič na víno 20 L Trnava

Varič na víno 20 L
Prenájom Výčap jednotočka 20/k Trnava

Výčap jednotočka 20/k
Prenájom Plynový hríbový záhradný ohrievač - nastaviteľný Trnava

Plynový hríbový záhradný ohrievač - nastaviteľný

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať