Prenájom Trnava
Barová stolička

Nosnosť: 100 kg
Minimálna výška: 56 cm
Maximálna výška: 80 cm

Prenájom cena (bez DPH)
8 € / 1 deň
10 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Barová stolička je perfektným doplnkom do každého interiéru, či už do kuchyne, reštaurácie, hotela alebo baru. Prostrediu dodáva luxus a eleganciu, preto sa hodí na všetky druhy spoločenských podujatí, napríklad rodinné oslavy, narodeninové párty alebo svadby.

Ponúkame na prenájom výškovo nastaviteľnú barovú stoličku, ktorá disponuje praktickou podnožkou a sedadlom z pevného odolného plastu. Barovú stoličku si môžete prevziať v meste Trnava a blízkych okolitých mestách. Barová stolička je k dispozícii v modernom čiernom vyhotovení s chrómovanou nohou. Kovová konštrukcia má nosnosť až 100 kg.

Barová stolička na prenájom s odberom v meste Trnava a blízkom okolí

Barová stolička je k dispozícii na krátkodobý a dlhodobý prenájom fyzickým aj právnickým osobám.


NÁŠ TIP:

Plánujete párty? Osviežte ju barovými stoličkami! Prenajmite si napríklad cateringový party stan spolu s barom, ku ktorému môžete priložiť barové stoličky.

Eleganciu priestoru zvýrazníte posedením zo standby stolíkov a barových stoličiek. Hostia si tu môžu vychutnať malé občerstvenie alebo vypiť pohár vína. Túto kombináciu odporúčame najmä na firemný večierok alebo svadobnú oslavu. Barovú stoličku a celý ostatný inventár si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Nosič bicyklov Trnava

Nosič bicyklov
Prenájom Výčap dvojtočka 70/k Trnava

Výčap dvojtočka 70/k
Prenájom Barová stolička Trnava

Barová stolička

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať