Prenájom Trnava
Barová stolička

Nosnosť: 100 kg
Minimálna výška: 56 cm
Maximálna výška: 80 cm

Prenájom cena (bez DPH)
8 € / 1 deň
12 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Barová stolička je perfektným doplnkom do každého interiéru, či už do kuchyne, reštaurácie, hotela alebo baru. Prostrediu dodáva luxus a eleganciu, preto sa hodí na všetky druhy spoločenských podujatí, napríklad rodinné oslavy, narodeninové párty alebo svadby.

Ponúkame na prenájom výškovo nastaviteľnú barovú stoličku, ktorá disponuje praktickou podnožkou a sedadlom z pevného odolného plastu. Barovú stoličku si môžete prevziať v meste Trnava a blízkych okolitých mestách. Barová stolička je k dispozícii v modernom čiernom vyhotovení s chrómovanou nohou. Kovová konštrukcia má nosnosť až 100 kg.

Barová stolička na prenájom s odberom v meste Trnava a blízkom okolí

Barová stolička je k dispozícii na krátkodobý a dlhodobý prenájom fyzickým aj právnickým osobám.


NÁŠ TIP:

Plánujete párty? Osviežte ju barovými stoličkami! Prenajmite si napríklad cateringový party stan spolu s barom, ku ktorému môžete priložiť barové stoličky.

Eleganciu priestoru zvýrazníte posedením zo standby stolíkov a barových stoličiek. Hostia si tu môžu vychutnať malé občerstvenie alebo vypiť pohár vína. Túto kombináciu odporúčame najmä na firemný večierok alebo svadobnú oslavu. Barovú stoličku a celý ostatný inventár si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Popcornovač (90l/h) Trnava

Popcornovač (90l/h)
Prenájom Zahradzovací stĺpik  Trnava

Zahradzovací stĺpik
Prenájom Výrobník čokolády 5 L Trnava

Výrobník čokolády 5 L

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať