Prenájom Trnava
Cedidlo na hranolky

priemer: 400 mm
materiál: hliník
pevné dno
vyberateľné sitko


Prenájom cena (bez DPH)
Cena 5€ / ks
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Šikovné cedidlo na hranolky vyrobené z hliníka s priemerom 400mm. Na spodku cedidla je pevné dno, kam stečie neželaný, prebytočný olej. Cedidlo disponuje bočným uškom pre ešte pohodlnejšiu manipuláciu.

Ďalší riad k dispozícii

Potrebujete na vašu oslavu, party, či svadbu aj ďalšie typy pohárov, riadov, alebo príborov? Prezrite si našu kompletnú ponuku stolových riadov a nenechajte nič na náhodu. Naše súpravy pohárov a tanierov ladíme spolu tak, aby vytvárali koherentný a sofistikovaný dojem a ničím tak nerušili vašu udalosť.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre, ale aj iné riady, príbory, či gastro zariadenia si môžu u nás môžete zapožičať ako fyzická, ale aj právnická osoba.
Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Piešťany, Hlohovec, Sereď, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom. Obratom vám zadarmo Cenovú vypracujeme cenovú ponuku a radi vám poradíme aj s výberom vhodného vybavenia.

Potrebujete zabezpečiť komplet servis? Zabezpečíme!

Sme tu pre vás a radi sa popasujeme so všetkými vašimi požiadavkami. Ušetrite svoj drahocenný čas a nervy s vybavovaním a chystaním vašej udalosti a zverte produkciu vašej akcie do našich rúk. Zabezpečíme vám prvotriedny servis, všetko potrebné vybavenie ako aj personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou ušijeme ponuku presne podľa vašich požiadaviek.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Paddleboard AQUA MARINA Atlas Sky Glider Trnava

Paddleboard AQUA MARINA Atlas Sky Glider
Prenájom Stolný futbal Garlando Master Pro Trnava

Stolný futbal Garlando Master Pro
Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať