Prenájom Trnava
CO₂ fľaša + plyn + redukčný ventil
Prenájom cena (bez DPH)
25 € / set / víkend
Viac dní dohodou
Popis a špecifikácie
Funkčný výčap piva sa nezaobíde bez doplnkového príslušenstva. Aby ste si mohli načapovať kvalitne vychladené pivo, určite budete okrem iného potrebovať aj fľašu CO₂ s plynom pre výčapné zariadenia.
CO₂ fľašu s plynom slúžiacu na potravinárske účely ponúkame na prenájom ako fyzickým, tak aj právnickým osobám s odberom v meste Trnava a blízkych okolitých mestách.
Odporúčame
Hľadáte príslušenstvo k výčapom a ste z Trnavy a okolia? Nemusíte si ho kupovať, prenajmite si ho! Okrem CO2 fľaše s plynom vám odporúčame zvážiť prenájom narážačov na pivo , nápojovej hadice , rýchlospojek na výčap a tiež sanitačného sudu na výčap. Celý inventár je k dispozícií na prenájom v meste Trnava a v mestách blízkeho okolia - Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.
Odporúčame pozrieť

Výčap jednotočka 20/k

Pasta pre chafingy

Stojan na prospekty
Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy
Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.
Napíšte nám
Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať