Prenájom Trnava
Čokoládová fontána

Napätie: 230V
Vykurovací výkon: 150W
Výkon motora: 300W
Kapacita: 3 kg
Teplotný rozsah: od 30 °C do 150 °C
Rozmery: 330 x 330 x 680 mm
Hmotnosť: 10kg


Prenájom cena (po telefonickej dohode)
V prípade vrátenia zariadenia znečisteného, vám bude účtovaný dodatočný poplatok 10€ za čistenie.

Popis a špecifikácie

Profesionálna čokoládová fontána s mimoriadne hladkými kaskádami pre lepšie vlastnosti tečenia čokolády. Čokoládová fontána je ideálna pre kaviarne, reštaurácie, ale aj oslavy, či eventy.

Čokoládová fontána slúži na prezentáciu už pripravenej čokolády a nieje určená na jej prípravu a rozmiešanie. Odporúčame preto prenajať si aj výrobník čokolády

Na výber máme výrobníky čokolády v dvoch veľkostiach: 3 litrový alebo 5 litrový .

Táto fontána poteší nielen deti, ale každého milovníka čokolády. Využiť ho môžete na rôznych eventoch, narodeninových oslavách či dokonca svadbách. Vďaka hladkým kaskádam vytvára jedinečný efekt, ktorý zaručene zaujme vašich hostí či návštevníkov vášho podujatia. Čokoláda je zohriata už do niekoľkých minút a je pripravená na servírovanie. Je len na vašej predstavivosti a kreativite ako ju budete podávať. Obľúbené je podávanie čokolády s ovocím alebo pečivom, ktoré si môžete namáčať priamo vo fontáne. Čokoládová fontána má samostatný vypínač a nastaviteľnú teplotu. Fontána je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele AISI 304. Vďaka kvalitnému spracovaniu je jeho použitie a následnej aj čistenie jednoduché a zvládne ho naozaj každý.

Radi vám pomôžeme aj s výberom či zabezpečením vhodnej a chutnej čokolády, ktorou si získate všetkých hostí, alebo zákazníkov.

Požičajte si spoľahlivú čokoládovú fontánu s odberom v meste Trnava a okolí

Čokoládovú fontánu, ako aj ostatný inventár na vašu rodinnú oslavu, firemnú párty alebo iné podujatie si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Rozkladacia stolička s podsedákom  Trnava

Rozkladacia stolička s podsedákom
Prenájom Výčap jednotočka 20/k Trnava

Výčap jednotočka 20/k
Prenájom Detský skákací hrad so šmýkačkou Trnava

Detský skákací hrad so šmýkačkou

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať