Prenájom Trnava
Dezertný tanier

Dezertný tanier biely, priemer 19cm.

Prenájom cena (bez DPH)
0,30 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Predstavujeme náš klasický biely dezertný tanier – perfektný doplnok k vašej nadcházajúcej udalosti! Tento jednoduchý a elegantný tanier je navrhnutý tak, aby krásne a sofistikovane prezentoval vaše dezerty a sladké dobroty.

Biely dezertný tanier vyrobený z vysoko kvalitnej kameniny má čistý biely povrch, ktorý doplní akýkoľvek dekor alebo tému. Tanier má priemer 19 centimetrov, čo poskytuje dostatok priestoru na prezentáciu vašich výtvorov. Či už podávate koláčiky, tortu alebo rôzne sušienky, tento tanier je dokonalým plátnom pre vaše sladkosti.

Čisto biely povrch je nadčasový a elegantný, vďaka čomu sa hodí na každú príležitosť. Či už organizujete formálnu večeru, neformálny brunch alebo firemnú akciu, tento tanier dodá vášmu stolu punc sofistikovanosti.

Vylepšite svoju prezentáciu dezertov našim klasickým bielym dezertným tanierom. Či už si chcete požičať jeden tanier alebo celú súpravu, radi vám vyjdeme v ústrety. V našej ponuke nájdete aj mnoho iného riadu. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť tu. Pre zadanie objednávky nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!

Taniere ako aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Taniere si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Galanta, Sereď, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Fritéza Maxima Trnava

Fritéza Maxima
Prenájom Profesionálna počítačka bankoviek Trnava

Profesionálna počítačka bankoviek
Prenájom Počítačka mincí Trnava

Počítačka mincí

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať