Prenájom Trnava
Drtítko na ľad a ovocie

Kovové madlo a plastové drtítko

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktické drtítko na ľad či muddler na ovocie je špecializovaný barmanský nástroj, ktorý by mal byť k dispozícii všade tam, kde sa podávajú alkoholické nápoje a kokteily. Drvič je obľúbeným a často používaným nástrojom na drvenie ovocia do drinkov, či na rýchle ručné drvenie ľadu. Je nevyhnutným na prípravu mnohých obľúbených drinkov, trebárs mojita, kde je potrebné priamo v pohári spracovať mnoho čerstvých surovín.

Profesionálne barové drtítko, ktoré poznáme aj ako barmanský mažiar, je vyrobené z veľmi kvalitných a vysoko odolných materiálov, vďaka ktorým sa vysporiada ako s poddajným ovocím, tak aj s tuhým ľadom vhodným na dekoráciu drinkov.

Drvítko na ľad, ktorý ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolí, je vyrobený z kvalitnej ocele a odolného plastu. Má ergonomický tvar a na jeho konci sú umiestnené zúbky určené na drvenie ingrediencii. Jeho elegantný dizajn sa hodí najmä do priestorov barov, kaviarní, hotelov a reštaurácii. Najväčšie uplatnenie má najmä v lete na terasách, pri výrobe osviežujúcich letných drinkov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Drtítko na ľad – muddler na ovocie na prenájom v meste Trnava a okolitých mestách

Drtítko na ľad a ovocie je k dispozícií na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. V rámci prenájmu si celý inventár môžete prebrať v meste Trnava, po dohode aj v blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Vratné poháre 0,5 L Trnava

Vratné poháre 0,5 L
Prenájom Pohár na koňak 24cl Trnava

Pohár na koňak 24cl
Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať