Prenájom Trnava
Fritéza Maxima

Komerčná fritéza
Kompletne vyrobená z nehrdzavejúcej ocele
Nastaviteľný termostat: 0 °C až 200 °C
Príkon: 230V / 50Hz / 1 fáza 2500W
Min. objem oleja: 1 x 5l
Maximálna kapacita oleja: 1 x 6,5l
Jednoduché čistenie

Prenájom cena (bez DPH)
20 € / 1 deň
30 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Prenajmite si túto modernú fritézu z nehrdzavejúcej ocele s jednou panvicou, ktorá je ideálna na vyprážanie a fritovanie hranolčekov a iného občerstvenia. Fritéza je vybavená odnímateľnou misou s objemom 10 litrov, do ktorej môžete naliať až 6 litrov oleja a vyprážať až 1,2 kg chrumkavých hranolčekov naraz.

Táto profesionálna fritéza má odnímateľné veko a je vybavená štyrmi gumovými nožičkami, ktoré zabezpečujú jej stabilitu pri používaní. S pomocou nastaviteľného termostatu je možné presne nastaviť teplotu na prípravu dokonale chrumkavých hranolčekov a iného občerstvenia. Teplota je nastaviteľná v rozmedzí od 0 °C do 200 °C, čo umožňuje optimálnu prípravu rôznych druhov jedál.

Vďaka studenej zóne fritézy zostáva olej dlhšie čerstvý, vďaka čomu nemusíte olej meniť tak často a navyše, vaše potraviny zostávajú dlhšie čerstvé. Fritéza so studenou zónou disponuje vykurovacím telesom, ktoré je umiestnené v oleji približne 2 cm nad dnom. Týmto spôsobom je vykurovacie teleso chránené a olej v tejto oblasti zostáva výrazne chladnejší. Dôsledkom toho je, že omrvinky, ktoré sa dostanú na dno, sa menej rýchlo pripália, čo zase vedie k udržaniu fritovacieho tuku vo vyššej kvalite po dlhší čas.

Dôkladné čistenie fritézy je nevyhnutné, aby sa uchovala čerstvosť oleja a zachovala hygienická úroveň. Táto fritéza je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a má hladký povrch, ktorý zjednodušuje proces čistenia. Pre vonkajšie časti spotrebiča stačí použiť vlhkú handričku. Všetky vnútorné komponenty fritézy sú demontovateľné, čo umožňuje pohodlné čistenie. Prečistite tieto komponenty s použitím kefky, teplej vody a jemného mydla.

Ďalšie praktické príslušenstvo na prenájom

Fritéza si nájde svoje využitie, či už oragnizujete rodinnú oslavu, alebo party party s kamarátmi. Okrem fritézy sa vám môžu hodiť napríklad aj riady či výčapné zariadenie na čapovanie chutného pivka, kofoly, alebo iného obľúbeného nápoja.

Ak chystáte napríklad záhradnú, letnú party, zísť sa vám môžu aj stany a pivné sety z našej ponuky.

Toto všetko a oveľa viac nájdete v našej KOMPLETNEJ PONUKE INVENTÁRU.

Požičajte si fritézu s odberom v Trnave

Kontaktujte nás a my vám radi zašleme cenovú ponuku. Fritézu ako aj ďalšie príslušenstvo a inventár si môžete prevziať v Trnave, po dohode aj v blízkom okolí, napríklad v meste Galanta, Sereď, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stolička plastová čierna Trnava

Stolička plastová čierna
Prenájom Vysávač Karcher MV3 Premium Trnava

Vysávač Karcher MV3 Premium
Prenájom Okrúhly stôl plastový Ø 150cm Trnava

Okrúhly stôl plastový Ø 150cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať