Prenájom Trnava
Kávovar Saeco Lirika

Automatické espresso
Tlak: 15 bar
Zásobník na kávu: 300 g
Príprava dvoch šálok súčasne
Zásobník na vodu s objemom: 2,5 l

Prenájom cena (bez DPH)
40 € / 1 deň
65 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Potrebujete si požičať kávovar? Máme pre vás skvelú alternatívu! Ponúkame vám na prenájom kávovar, ktorý nie len že pohladí oči, ale aj naplní všetky vaše očakávania a príprava kávy zaberie minimum času. Navyše je maximálne jednoduchý na ovládanie. Kávovar je pripravený na osobný odber v Trnave a v mestách blízkeho okolia.

Saeco Lirika Plus je plne automatický profesionálny kávovar, ktorý vás prekvapí jednoduchosťou a ľahkým ovládaním. Disponuje niekoľkými možnosťami nastavenia, môžete si napríklad nastaviť intenzitu arómy kávy, množstvo vody v šálke alebo hrubosť mletia a iné. Jeho rozmery sú veľmi praktické - nezaberie veľa miesta a hodí sa do každej domácnosti aj malej či veľkej kancelárie.

Model kávovaru Saeco Lirika má obdivuhodné veľkosti zásobníkov. Zásobník na vodu má totiž objem až 2,5 litra a nádoba na kávové zrná 300 gramov. Zásobník na odkvapkávanie má objem až 0,5 litra. Tento šikovný plnoautomatický kávovar dokáže pripraviť aj ďalšie chutné kávové nápoje s pridaním mlieka, pretože je možné k nemu pripojiť aj karafy s mliekom pre penenie krémových nápojov. Ďalšou výhodou je, že dokáže vyrobiť dve šálky kávy súčasne.

Prednosti kávovaru Saeco Lirika, ktorý si môžete vyzdvihnúť v meste Trnava

Praktické rozmery,
● jednoduché intuitívne ovládanie,
veľký zásobník na vodu a kávové zrná,
● možnosť prípravy kávy do dvoch šálok naraz,
● jednotné počítadlo porcií kávy,
● mechanické nastavenie mlynčeka.

Pripravte si kávu podľa svojich predstáv

Automatické zariadenie pracuje s tlakom 15 barov a podporuje prípravu kávy z čerstvých zŕn. Do 300 gramového zásobníka nasypte kávové zrná a vyberte jeden z piatich stupňov hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene vytvoria čerstvú mletú kávu, ktorá si zachová svoju jedinečnú a intenzívnu arómu a nezameniteľnú chuť. Vďaka veľkému zásobníku na vodu s objemom 2,5 litra môžete pripraviť súčasne viac porcií kávy nielen pre seba, ale aj svojich kolegov v práci, či priateľov u vás doma.

Potrebujete príval energie, alebo si chcete vychutnať chuť kávy? Nastavte si intenzitu kávy tým, že si zvolíte porciu použitej kávy, a to v rozmedzí 6 až 10 gramov na šálku. Aby sa proces ešte urýchlil, vyberte prípravu dvoch šálok nápoja súčasne.

Po skončení používania navoľte funkciu automatického čistenia, ktorá kávovar prepláchne, aby sa vo vnútri neusadzovali zvyšky kávy a nedochádzalo k upchatiu či znečisteniu prístroja.

Požičajte si kávovar s odberom v Trnave

Chcete si vychutnať kvalitnú kávu v pohodlí domova? Kontaktujte nás a my vám radi zašleme cenovú ponuku a dohodneme sa na všetkých podrobnostiach. Kávovar spolu s celým inventárom si môžete prevziať v Trnave, po dohode aj v blízkom okolí, napríklad v meste Galanta, Sereď, Piešťany, či Hlohovec.

Ak práve nemáte k dispozícií svoju obľúbenú značku kávy alebo žiadnu konkrétnu nepreferujete, môžete nechať výber na nás. Kávovar vám radi dodáme aj s chutnou kávou.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Okrúhly stôl drevený Ø 180cm Trnava

Okrúhly stôl drevený Ø 180cm
Prenájom Detské farebné stoličky Trnava

Detské farebné stoličky
Prenájom Šálka na kávu s podšálkou malá Trnava

Šálka na kávu s podšálkou malá

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať