Prenájom Trnava
Kliešte na ľad

Nerez

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Univerzálne a praktické kliešte na ľad sú súčasťou vybavenia každej modernej gastro prevádzky. Sú vhodné na pravidelné použitie v rukách barmanov a čašníkov v reštauráciách, baroch, diskotékach, či hoteloch.

Kliešte na ľad slúžia na odoberanie či pridávanie kociek ľadu do pohárov s drinkami. Na konci úchopných lopatiek sú ostré zúbky, ktorými je možné jednoducho nabrať napríklad kúsky pokrájaného ovocia na ozdobenie drinkov.

Kliešte na ľad, ktoré ponúkame na prenájom, sú vyhotovené z jedného kusu kvalitnej nerezovej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Chýbajú vám kliešte na ľad? Radi vám ich požičiame!

Kliešte na ľad sú k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ďalšie obľúbené gastro príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Vitrínová chladnička malá Trnava

Vitrínová chladnička malá
Prenájom Stolička plastová Trnava

Stolička plastová
Prenájom Plynový hríbový záhradný ohrievač Trnava

Plynový hríbový záhradný ohrievač

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať