Prenájom Trnava
Kliešte na ľad

Nerez

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Univerzálne a praktické kliešte na ľad sú súčasťou vybavenia každej modernej gastro prevádzky. Sú vhodné na pravidelné použitie v rukách barmanov a čašníkov v reštauráciách, baroch, diskotékach, či hoteloch.

Kliešte na ľad slúžia na odoberanie či pridávanie kociek ľadu do pohárov s drinkami. Na konci úchopných lopatiek sú ostré zúbky, ktorými je možné jednoducho nabrať napríklad kúsky pokrájaného ovocia na ozdobenie drinkov.

Kliešte na ľad, ktoré ponúkame na prenájom, s osobným odberom v meste Trnava, sú vyhotovené z jedného kusu kvalitnej nerezovej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Chýbajú vám kliešte na ľad? Radi vám ich požičiame!

Kliešte na ľad sú k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom s možnosťou odberu v meste Trnava a v mestách v blízkom okolí.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ďalšie obľúbené gastro príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. Kliešte na ľad a ostatné príslušenstvo si môžete v rámci prenájmu osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia - Sereď, Piešťany, Galanta, Hlohovec a iné.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Kotlík elektrický 330x360 mm Trnava

Kotlík elektrický 330x360 mm
Prenájom Okrúhly stôl plastový Ø 150cm Trnava

Okrúhly stôl plastový Ø 150cm
Prenájom Plynový hríbový záhradný ohrievač - nastaviteľný Trnava

Plynový hríbový záhradný ohrievač - nastaviteľný

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať