Prenájom Trnava
Krabica na sťahovanie

Rozmer: 58,5 x 38,5 x 30 cm

Prenájom cena (bez DPH)
1 € / ks

Predaj cena (bez DPH)
2,50 € / ks

Popis a špecifikácie

Krabice na sťahovanie sa vám zíde nielen pri sťahovaní, ale poslúžia aj ako dočasný úložný box. Ak sa idete sťahovať alebo potrebujete premiestniť väčšie množstvo nábytku, odporúčame vám použiť primárne špeciálne krabice na sťahovanie. Sú omnoho praktickejšie, ako recyklované obaly , akými sú napríklad krabice od banánov. Majú vysokú nosnosť, sú uzatvárateľné a úchytmi na bokoch ich môžete ľahko prenášať. Kvalitná pevná lepenka váš nábytok ochráni pred možným poškodením pri preprave.

Sťahujete sa? Uľahčite si to!

Náš tip 1: Pokiaľ plánujete sťahovať väčšie množstvo krabíc na sťahovanie, odporúčame vám prenajať si rudlu. Vďaka možnosti prenosu viacerých krabíc naraz šetrí váš čas a eliminuje riziko zdravotných problémov, napríklad seknutého chrbta, ktorý si ručným dvíhaním ťažkých krabíc privodíte naozaj rýchlo.

Náš tip 2: Nechajte ťažkú prácu na profesionálov! Rýchlo a spoľahlivo za vás vyriešime sťahovanie nábytku odkiaľkoľvek. Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na opatrnosť pri manipulácii s ním. Sťahovanie aj prenájom krabíc poskytujeme v Trnave a okolitých mestách, napríklad v Seredi, Galante, Hlohovci či Piešťanoch.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Dezertný tanier Trnava

Dezertný tanier
Prenájom Skladací stôl 70 x 70 cm Trnava

Skladací stôl 70 x 70 cm
Prenájom Hlboký tanier Trnava

Hlboký tanier

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať