Prenájom Trnava
Krabica na sťahovaniePrenájom cena (bez DPH)
1 € / 1 deň
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Krabice na sťahovanie sa vám zídu nielen pri sťahovaní, ale poslúžia aj ako dočasný úložný box. Ak sa idete sťahovať alebo potrebujete premiestniť väčšie množstvo nábytku, odporúčame vám použiť primárne špeciálne krabice na sťahovanie. Sú omnoho praktickejšie, ako recyklované obaly , akými sú napríklad krabice od banánov. Majú vysokú nosnosť, sú uzatvárateľné a úchytmi na bokoch ich môžete ľahko prenášať. Kvalitná pevná lepenka váš nábytok ochráni pred možným poškodením pri preprave.

Sťahujete sa? Uľahčite si to!

Náš tip 1: Pokiaľ plánujete sťahovať väčšie množstvo krabíc na sťahovanie, odporúčame vám prenajať si rudlu. Vďaka možnosti prenosu viacerých krabíc naraz šetrí váš čas a eliminuje riziko zdravotných problémov, napríklad seknutého chrbta, ktorý si ručným dvíhaním ťažkých krabíc privodíte naozaj rýchlo.

Náš tip 2: Nechajte ťažkú prácu na profesionálov! Rýchlo a spoľahlivo za vás vyriešime sťahovanie nábytku odkiaľkoľvek. Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na opatrnosť pri manipulácii s ním.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Preprava tovaru do zahraničia Trnava

Preprava tovaru do zahraničia
Prenájom Sťahovanie  Trnava

Sťahovanie
Prenájom Skladovanie paliet  Trnava

Skladovanie paliet

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať