Prenájom Trnava
MAXI jenga

výška postavenej veže: 1m
rozmer 1 tehličky: ŠVD: 5,5cm x 7,5cm 22,5cm
počet hranolov: 54
váha: 35kg

Prenájom cena (bez DPH)
20 € / 1 deň
30 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Jenga je hra, ktorá na prvý pohľad môže vyzerať ako obyčajná, jednoduchá drevená stavebnica. Nenechajte sa však zmiasť! Táto špeciálna, MAXI jenga je omnoho viac. Je to hra, ktorá testuje vaše zručnosti a strategické myslenie.

Každý hráč musí striedavo vyberať jednu drevenú tehličku zo stavebnice a umiestňovať ju na vrch stavebnice. Tento proces môže znieť jednoducho, ale pozor, keď sa stavebnica postaví vyššie, stáva sa hra náročnejšou.

Jenga vám umožní preukázať svoju zručnosť, pretože musíte byť opatrní, aby ste nezrútili celú stavebnicu. Každá tehlička má svoju vlastnú váhu a ak nie je správne umiestnená, môže spôsobiť pád celej stavebnice. Takže buďte opatrní a hrajte so stratégiou!

Ale Jenga nie je len o zručnosti a stratégii, je to aj hra, ktorá spája ľudí. Je to ideálna hra pre stretnutia s rodinou alebo priateľmi. Vďaka Jenge si môžete užívať spoločné chvíle plné smiechu a zábavy.

Jenga je skvelá hra pre každého, kto hľadá zábavu a výzvu. Tak neváhajte, zoberte si túto MAXI jengu na záhradu, či do parku a zažite hodiny zábavy!

MAXI jengu, ale aj ďalšie party hry ponúkame na krátkodobý aj dlhodobý prenájom fyzickým a právnickým osobám. Hry, ako aj ostatné produkty z našej ponuky si môžete vyzdvihnúť osobne v Trnave a okolitých mestách Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Obrus pre okrúhly cateringový stôl Trnava

Obrus pre okrúhly cateringový stôl
Prenájom Vysávač Karcher MV3 Premium Trnava

Vysávač Karcher MV3 Premium
Prenájom Detský farebný stolík Trnava

Detský farebný stolík

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať