Prenájom stanu Trnava
Podlaha do stanu 10x5m/ 10x10m

Profesionálna modulárna lakovaná podlaha do pre náš profi stan 10x5m

Prenájom stanu cena (bez DPH)
CENY vrátane montáže a demontáže:
1 deň 25m²: 200€
víkend 25²: 300€
1 deň 50m²: 400€
víkend 50m²: 600€
1 deň 75m2: 525€
víkend 75m²: 787,50€
1 deň 100m²: 700€
víkend 100m²: 1050€
Viac dní dohodou.

Popis a špecifikácie

Táto profesionálna modulárna podlaha je presne to, čo pozdvihne náš profi stan v rozmere 10x5m alebo 10x10m na ešte vyššiu úroveň. Podlaha je ideálna, ak organizujete podujatie, ktoré musí byť "tip-top". Svadby, večierky, firemné akcie - toto všetko a oveľa viac zorganizujete v reprezentatívnom štýle vďaka naším profi stanom v kombinácii s touto krásnou podlahou.

Party stan tvorí v kombinácii s podlahou jeden kompaktný, naozaj ťažký celok, ktorý odolá aj veľmi silnému vetru. Vrchné drevené dosky sa vyrábajú z kvalitných smrekových palubiek najvyššej kvality „AB“.

Drevené lakované podlahy na oceľovom priehradovom rošte zvyšujú celkovú úroveň vnútorného priestoru mobilného zastrešenia. V párty stane s podlahou sa Vám nikdy nebude prášiť! Dámy v podpätkoch sa nemusia strachovať o svoje členky, ktoré sa nezaboria do rozmäknutého povrchu.

Masívny oceľový rošt vyrovná aj značné terénne nerovnosti a garantuje maximálnu rovinu a tuhosť. Podlaha Vám poslúži ako reprezentatívny tanečný parket. Stan stojí vždy na podlahe 13 cm nad absolútne rovným povrchom zeme. Nejedná sa teda o podlahu vloženú tak ako pri lacných systémoch. Vy si tak nebudete musieť robiť starosti, ani v prípade, že Vám nevyjde počasie a vyhnete sa nepríjemnému premočeniu v prípade dažďa.

Špecifikácie modulárnej podlahy

-vysokokvalitný český výrobok
-možnosť použiť v interiéri aj exteriéri
-reprezentatívny vzhľad
-rýchla inštalácia
-drevené dosky vyrobené zo smrekových paluboviek

Táto modulárna podlaha je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

K podlahe a stanom ponúkame aj praktické príslušenstvo, vďaka ktorému si vyskladáte všetko potrebné pre vašu udalosť. O pitný režim Vašich hostí sa postarajú naše profesionálne výčapné zariadenia . Naše standby stolíky zase zabezpečia príjemné a praktické miesto pre debaty v menších skupinkách. Okrem toho disponujeme aj širokou ponukou riadu, takže Vás vybavíme taniermi, pohármi, alebo príbormi.

modulárnu podlahu, stany, ako aj ostatný inventárom si môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom stanu Výčap jednotočka 20/k Trnava

Výčap jednotočka 20/k
Prenájom stanu Plynový gril Trnava

Plynový gril
Prenájom stanu Vitrínová chladnička veľká Trnava

Vitrínová chladnička veľká

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať