Prenájom PVC podlahy Trnava
Modulárna PVC podlaha do stanov

Veľkosť jedného dielu: 50x50 cm
Váha jedného dielu: cca 1,4 kg
Výška jedného dielu: 2,7 cm

Prenájom PVC podlahy cena (bez DPH)
CENY vrátane montáže a demontáže:
Viac dní dohodou.

Popis a špecifikácie

K dobrej záhradnej párty, oslave či večierku rozhodne patria rozkladacie party stany. Čo však v prípade, ak chcete svoj party stan vylepšiť, postaviť na nerovnej ploche alebo sa bojíte zničeného trávnika? Využite možnosť prenajať si aj podlahu, ktorá je špeciálne navrhnutá pre využitie pre rôzne vonkajšie podujatia, akými sú festivaly, veľtrhy, športové akcie, rodinné oslavy a podobné udalosti. PVC podlaha poskytuje skvelú ochranu proti vlhkosti a znečisteniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre vonkajšie aktivity.


Dizajn: Modulárny systém umožňuje jednoduchú inštaláciu a demontáž podlahy. Jednotlivé časti je možné jednoducho spájať a rozdeľovať pre rýchle a jednoduché nastavenie veľkosti celkovej plochy.
Bezpečnosť: Podlaha má protišmykovú povrchovú úpravu, čo zaisťuje bezpečnosť pri chôdzi ako aj pri športových aktivitách.
Odolnosť: Podlaha je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, ktorý je odolný voči vode, UV žiareniu a poškriabaniu.
Údržba: Podlahu je možné jednoducho udržiavať a čistiť. Stačí ju vyčistiť mokrou handrou a je opäť pripravená na použitie.

Ak organizujete párty, večierok, alebo oslavu, kde chcete využiť modulárnu PVC podlahu, odporúčame pozrieť aj ponuku našich PARTY STANOV v rozmeroch 10x5m , 12x6m , 6x3m , alebo 3x3m .

Táto modulárna podlaha je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

K podlahe a stanom ponúkame aj praktické príslušenstvo, vďaka ktorému si vyskladáte všetko potrebné pre vašu udalosť. O pitný režim Vašich hostí sa postarajú naše profesionálne výčapné zariadenia . Naše standby stolíky zase zabezpečia príjemné a praktické miesto pre debaty v menších skupinkách. Okrem toho disponujeme aj širokou ponukou riadov, takže Vás vybavíme taniermi, pohármi, alebo príbormi.

Modulárnu podlahu, stany, ako aj ostatný inventárom si môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom PVC podlahy Truhlicová mraznička Gorenje Trnava

Truhlicová mraznička Gorenje
Prenájom PVC podlahy Návleky na standby stolík Trnava

Návleky na standby stolík
Prenájom PVC podlahy Plynový oceľový horák pod kotlík Trnava

Plynový oceľový horák pod kotlík

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať