Prenájom Trnava
Mosadzný príbor

Slávnostný príbor mosadznej farby, ideálny na vaše špeciálne udalosti. K dispozícii je polievková lyžica, nôž, vidlička a dezertná lyžica.

Prenájom cena (bez DPH)
0,40 € / 1 ks (nie celý set)
cena je vrátane umývania
možnosť prenajať ako komplet set, ale aj samostatné kusy
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Pozdvihnite vašu nadchádzajúcu dôležitú udalosť na vyšší level s nádhernými príbormi mosadznej farby. Svadba, dôležité jubileum, či oslava - s týmto príborom ju spravíte naozaj špeciálnou.

Náš mosadzný príbor prináša sofistikovaný a jemný vzhľad. Jeho povrch je lesklý a hladký, čo mu pridáva na jeho elegancii a honosnosti.

Ak hľadáte spôsob, ako pridať šmrnc na váš stôl, elegantný mosadzný príborový set je skvelou voľbou. Jeho dokonalé spracovanie a nadčasový dizajn vytvárajú nezameniteľnú atmosféru na akomkoľvek stole. Buďte pripravení na obdiv a chválu vašich hostí.

Ďalšie riady a príslušenstvo k dispozícii

Pokiaľ hľadáte aj ďalšie vybavenie pre vašu svadbu, oslavu, večierok či párty, sme tu pre vás so širokou ponukou ďalšieho sortimentu. Určite si preto prezrite aj našu kompletnú ponuku riadov . K dispozícii však máme aj ďalšie vybavenie, ktoré sa vám môže hodiť, ako napríklad výčapy , alebo párty stany . Toto všetko a oveľa viac nájdete v našej KOMPLETNEJ PONUKE INVENTÁRU.

Požičajte si mosadzný príbor v Trnave a okolí

Mosadzný príbor prenajímame fyzickým aj právnickým osobám. Môžete si ho osobne vyzdvihnúť v Trnave a okolitých mestách ako Sereď, Galanta, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m
Prenájom Štamprlík 25ml Trnava

Štamprlík 25ml
Prenájom Plexi stojanček A5 Trnava

Plexi stojanček A5

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať