Prenájom Trnava
Nafukovacia prekážková dráha

- rozmery dráhy: 190x255x560 (VxŠxD)
- pre 4 deti súčasne
- pre deti od 3-10 rokov
- rozložená do pár minút
- maximálne zaťaženie 180kg
- maximála váha 1 dieťaťa 45kg

Prenájom cena (bez DPH)
50 € / 1 deň
75 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Potešte svoje ratolesti touto nafukovacou prekážkovou dráhou. Ak organizujete narodeninovú párty, alebo chcete svoje deti len tak potešiť, táto prekážková dráha bude skvelou voľbou. Zložíte ju do pár minút a vyšantia sa na nej 4 deti od 3 do 10 rokov súčasne.

Nafukovacia prekážková dráha je vyrobená z pevného materiálu PVC s lamináciou a vrstveného nylonu. Kvalita a pevnosť dráhy je garantovaná dvojitým prešitím. Slnečná clona zase zabraňuje rozpáleniu skákacej plochy pri teplých letných dňoch, takže sa nemusíte báť, že by sa Vaše deti popálili. Všetky priehľadné časti sú zaistené pevnou sieťou, ktorá zaistí, že deti z dráhy nevypadnú a môžu sa tak bezpečne hrať.

V balení k dráhe dostanete všetko potrebné na rýchle a jednoduché postavenie, vrátane kolíkov, fúkača a návodu, takže postavenie zvládne naozaj každý.

Ďalšie atrakcie a hry na prenájom

Ak organizujete párty, večierok, alebo oslavu, kde chcete zabaviť nielen deti, ale aj dospelých, odporúčame pozrieť našu sekciu party hry a atrakcie , kde nájdete napríklad aj MAXI jengu , beer pong , či cornhole .

Požičajte si nafukovaciu prekážkovú dráhu v Trnave a blízkych mestách

Prekážkovú dráhu a tiež všetko ostatné príslušenstvo ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Spolu s ostatným inventárom si ho môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Vysokotlakový čistič Trnava

Vysokotlakový čistič
Prenájom Výčap jednotočka 20/k Trnava

Výčap jednotočka 20/k
Prenájom Podsedák na stoličku chiavari Trnava

Podsedák na stoličku chiavari

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať