Prenájom Trnava
Nafukovacia šmýkačka

- rozmer šmýkačky: 6m x 2,15m (výška 2,85m)
- pre 4 deti súčasne
- pre deti od 3-10 rokov
- rozložená do pár minút
- maximálne zaťaženie 180kg
- maximála váha 1 dieťaťa 45kg

Prenájom cena (bez DPH)
50 € / 1 deň
75 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Potešte svoje ratolesti nafukovacou šmýkačkou. Ak organizujete narodeninovú párty, alebo chcete svoje deti len tak potešiť, táto nafukovacia šmýkačka bude pre vás skvelou voľbou. Zložíte ju do pár minút a o zábavu máte postarané počas celého dňa. Vyšantia sa na nej 4 deti od 3 do 10 rokov.

Nafukovacia šmýkačka má rozmer 6m x 2,15m. Jej výška je 2,85 m. Maximálna nosnosť 180kg, pre 4 deti súčasne. Maximálna váha dieťaťa je 45 kg.

Spolu so šmýkačkou obdržíte aj 1x fúkač (220V / 600W), ktorý musí byť zapnutý po celú dobu prevádzky. K zaisteniu proti vetru alebo posunu atrakcie dodávame aj istiace kolíky pre maximálnu bezpečnosť a tiež návod pre rýchle a jednoduché nafúkanie atrakcie, takže postavenie zvládne naozaj každý. Šmýkačka nie je určená pre komerčné využitie.

Nafukovacia šmýkačka je vyrobená z pevného materiálu PVC s lamináciou a vrstveného nylonu. Kvalita a pevnosť je garantovaná dvojitým prešitím. Všetky priehľadné časti sú zaistené pevnou sieťou, pre zaistenie bezpečnej zábavy.

Ďalšie atrakcie a hry na prenájom

Ak organizujete párty, večierok, alebo oslavu, kde chcete zabaviť nielen deti, ale aj dospelých, odporúčame pozrieť našu sekciu party hry a atrakcie , kde nájdete napríklad aj MAXI jengu , beer pong , či cornhole .

Požičajte si nafukovaciu šmýkačku v Trnave a blízkych mestách

Šmýkačku a tiež všetko ostatné príslušenstvo ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Spolu s ostatným inventárom si ho môžete prenajať v Trnave a okolitých mestách - Seredi, Hlohovci, Piešťanoch či v Galante.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Okrúhly stôl drevený Ø 180cm Trnava

Okrúhly stôl drevený Ø 180cm
Prenájom Stolička chiavari Trnava

Stolička chiavari
Prenájom Flipchart Trnava

Flipchart

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať