Prenájom Trnava
Nájazdová rampa

Dĺžka rampy: 205 cm
Šírka rampy: 70 cm
Nosnosť: 1t
Hmotnosť: 25 kg
Materiál: hliník

Prenájom cena (bez DPH)
20 € / 1 deň
30 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Naša hliníková nájazdová rampa je špeciálne navrhnutá pre jednoduché, bezpečné a pohodlné nakladanie a vykladanie predmetov do dodávky a z dodávky. Je vyrobená z vysokvalitného hliníku, ktorý zabezpečuje jej pevnosť a odolnosť. Rampa zvládne zaťaženie až do 1000kg, takže môžete na nej prenášať napríklad ťažké kusy nábytku, pracovné stroje a iné.

Hliníková nájazdová rampa je ľahká a prenosná, čo oceníte pri manipulácii s ňou. Navyše, je vybavená protišmykovým povrchom, ktorý zabraňuje šmýkaniu sa predmetov počas nakladania a vykladania.

Rampa je ideálna pre použitie pri nakladaní a vykladaní naozaj ťažkých predmetov, ako sú palety, náradie, elektrické vozíky, motocykle a ďalšie.

Vybavte sa na sťahovku či prepravu ťažkých tovarov našou hliníkovou rampou a uľahčite si tak náročné nakladanie a vykladanie. Spolu s rampou vám odporúčame zapožičať si aj rudlu , prepravné vozíky či sťahovacie pásy na pohodlnú manipuláciu s ťažkými predmetmi.

Rampu a celý ostatný inventár nie len na sťahovanie, si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Plytký tanier Trnava

Plytký tanier
Prenájom Popcornovač (90l/h) Trnava

Popcornovač (90l/h)
Prenájom Skladací stôl 70 x 70 cm Trnava

Skladací stôl 70 x 70 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať