Prenájom Trnava
Otvárač na víno

Nerez

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktický otvárač na víno je súčasťou vybavenia každej modernej gastro prevádzky. Je vhodný na pravidelné použitie v rukách barmanov a čašníkov v reštauráciách, baroch, diskotékach, či hoteloch.

Otvárač na víno, ktorý ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v meste Trnava, je klasickým pomocníkom na otváranie vínnych fliaš. Je vybavený aj nadstavcom na odstraňovanie uzáverov zo sklených fliaš – bez námahy otvorí sklené fľaše piva či obľúbenej Coca-Coly.

Otvárač na víno je vyhotovený z kvalitnej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Elegantným dizajnom sa perfektne hodí do luxusného interiéru kokteilových barov, ale aj na každú klasickú diskotéku. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Otvárač na víno na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Praktický otvárač na víno je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. Otvárač na víno a ostatné príslušenstvo si môžete v rámci prenájmu osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia - Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Kotlík elektrický 330x360 mm Trnava

Kotlík elektrický 330x360 mm
Prenájom Vitrínová chladnička veľká Trnava

Vitrínová chladnička veľká
Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať