Prenájom Trnava
Otvárač na víno

Nerez

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Praktický otvárač na víno je súčasťou vybavenia každej modernej gastro prevádzky. Je vhodný na pravidelné použitie v rukách barmanov a čašníkov v reštauráciách, baroch, diskotékach, či hoteloch.

Otvárač na víno, ktorý ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v meste Trnava, je klasickým pomocníkom na otváranie vínnych fliaš. Je vybavený aj nadstavcom na odstraňovanie uzáverov zo sklených fliaš – bez námahy otvorí sklené fľaše piva či obľúbenej Coca-Coly.

Otvárač na víno je vyhotovený z kvalitnej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Elegantným dizajnom sa perfektne hodí do luxusného interiéru kokteilových barov, ale aj na každú klasickú diskotéku. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu.

Otvárač na víno na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Praktický otvárač na víno je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. Otvárač na víno a ostatné príslušenstvo si môžete v rámci prenájmu osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia - Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Krčma
5m x 3m x 4m Trnava

Krčma 5m x 3m x 4m
Prenájom Obrus pre okrúhly cateringový stôl Trnava

Obrus pre okrúhly cateringový stôl
Prenájom Rautové sukne Trnava

Rautové sukne

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať