Prenájom Trnava
Ozvučenie

Reproduktory
Monitory
Koncové zosilňovače a procesory
Mix pulty
Mikrofóny


Prenájom cena (bez DPH)
Dohodou

Popis a špecifikácie

Ozvučte priestor vašej spoločenskej udalosti ako profesionál! Profesionálna ozvučovacia technika, ktorú ponúkame na prenájom v Trnave a okolitých mestách, je vhodná na ozvučenie koncertov, spoločenských akcií, kongresov, firemných večierkov, svadieb, stužkových slávností, výstav, veľtrhov, prezentácii a iných eventov.

Výber správneho typu ozvučenia a jeho zladenie je veľmi pre dokonalý výsledok veľmi dôležité. Vyhnete sa rušivým vplyvom ako pískanie, húkanie či skreslenie zvuku z reproduktorov. Ak je to potrebné, radi vám zabezpečíme obhliadku priestoru s odbornou konzultáciou a nazvučením priestoru.

Ozvučovacia technika, ktorú ponúkame na prenájom, profesionálne ozvučí malé priestory, napríklad školiace a prezentačné miestnosti, veľké interiéry, auly, haly, koncertné sály a tiež vonkajšie priestory. Ozvučenie ponúkame na prenájom v Trnave a okolí – Galante, Dunajskej Strede, Hlohovci, Piešťanoch, či Seredi.

Zaujíma vás presná cena ozvučenia alebo podrobnosti ozvučovacej techniky, ktorú prenajímame? Ozvite sa nám a navrhneme vám kompletné riešenie ozvučenia na mieru.

K ozvučovacej technike ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Požičajte si napríklad pódium a doplňte ho o LED obrazovky .

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne ozvučenie spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám v meste Trnava a v okolí. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Profesionálna počítačka bankoviek Trnava

Profesionálna počítačka bankoviek
Prenájom Podsedák na stoličku chiavari Trnava

Podsedák na stoličku chiavari
Prenájom Okrúhly stôl plastový Ø 150cm Trnava

Okrúhly stôl plastový Ø 150cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať