Prenájom Trnava
Ozvučenie

Reproduktory
Monitory
Koncové zosilňovače a procesory
Mix pulty
Mikrofóny


Prenájom cena (bez DPH)
Dohodou

Popis a špecifikácie

Ozvučte priestor vašej spoločenskej udalosti ako profesionál! Profesionálna ozvučovacia technika, ktorú ponúkame na prenájom v Trnave a okolitých mestách, je vhodná na ozvučenie koncertov, spoločenských akcií, kongresov, firemných večierkov, svadieb, stužkových slávností, výstav, veľtrhov, prezentácii a iných eventov.

Výber správneho typu ozvučenia a jeho zladenie je veľmi pre dokonalý výsledok veľmi dôležité. Vyhnete sa rušivým vplyvom ako pískanie, húkanie či skreslenie zvuku z reproduktorov. Ak je to potrebné, radi vám zabezpečíme obhliadku priestoru s odbornou konzultáciou a nazvučením priestoru.

Ozvučovacia technika, ktorú ponúkame na prenájom, profesionálne ozvučí malé priestory, napríklad školiace a prezentačné miestnosti, veľké interiéry, auly, haly, koncertné sály a tiež vonkajšie priestory. Ozvučenie ponúkame na prenájom v Trnave a okolí – Galante, Dunajskej Strede, Hlohovci, Piešťanoch, či Seredi.

Zaujíma vás presná cena ozvučenia alebo podrobnosti ozvučovacej techniky, ktorú prenajímame? Ozvite sa nám a navrhneme vám kompletné riešenie ozvučenia na mieru.

K ozvučovacej technike ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Požičajte si napríklad pódium a doplňte ho o LED obrazovky .

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne ozvučenie spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám v meste Trnava a v okolí. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Profesionálna počítačka bankoviek Trnava

Profesionálna počítačka bankoviek
Prenájom Cedidlo na hranolky Trnava

Cedidlo na hranolky
Prenájom Plynový gril Trnava

Plynový gril

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať