Prenájom Trnava
Parný generátor PHILIPS

Výrobca: PHILIPS
Príkon: 2 700W
Parný výkon: 155 g/min
Parný ráz: 520 g/min
Tlak pary: 7,5 bar

Prenájom cena (bez DPH)
25 € / 1 deň
37 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Philips PerfectCare Elite je parný generátor, ktorý vám uľahčí domáce práce. Disponuje technológiou OptimalTemp, vďaka ktorej netreba nastavovať teplotu žehlenia a vy tak môžete ožehliť v jednej várke džínsy aj hodváb spolu a to bez spálenia. Funkciu vertikálneho naparovania zase oceníte pri úprave visiacich odevov a závesov. Táto žehlička je pripravená na naparovanie už do dvoch minút a vy tak nad žehliacou doskou teraz strávite ešte menej času!

Inovatívna technológia OptimalTEMP vďaka kombinácii ideálnej teploty a optimálneho množstva pary zaručuje, že nespálite žiadnu žehlenú látku. Výhodou je, že môžete žehliť všetky materiály, od džínsoviny cez hodváb a ľanové látky až po kašmír a to v akomkoľvek poradí, bez čakania na úpravu teploty.

Kapacita nádoby na vodu je až 1,8l, čo vám umožní žehliť nepretržite až 2 hodiny. Inovatívna žehliaca plocha T-ionicGlide zase poskytuje špičkové kĺzanie a maximálnu odolnosť proti poškriabaniu. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, je dvakrát tvrdšia než bežná hliníková základňa a patentovaná šesťvrstvová povrchová úprava s pokročilými titánovými vrstvami je zárukou vynikajúcich klzných vlastností. Navyše sa s funkciou automatického vypínania prechádza žehlička po 10 minútach nečinnosti automaticky na pohotovostný režim a po ďalších 10 minútach v pohotovostnom režime sa vypne. Žehlička disponuje aj bezpečnostným zámkom, ktorým zamknete žehličku k základni a zamedzíte tak nechcenému vykĺznutiu žehličky pri prenášaní.

ĎALŠIE VYBAVENIE NA PRENÁJOM

Pozrite si NAŠU KOMPLETNÚ PONUKU INVENTÁRU, kde nájdete množstvo užitočných vecí. Od - výčapov, cez - stany a pivné sety , - gastro zariadenia , až po riady či party hry a atrakcie .

Parný generátor PHILIPS na prenájom s prevzatím v meste Trnava

Parný generátor je k dispozícii fyzickým aj právnickým osobám, na krátkodobý aj dlhodobý prenájom s odberom v meste Trnava, Senec, Galanta, Hlohovec, Piešťany a iné.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Počítačka mincí Trnava

Počítačka mincí
Prenájom Vedro na fľaše Trnava

Vedro na fľaše
Prenájom Skákací hrad Trnava

Skákací hrad

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať