Prenájom stanu Trnava
Párty stan 3 x 3

Hliníkový hexagón
Rozmer: 3 x 3 m
Doba postavenia jednou osobou: 40 sekúnd
Farba: biela

Balenie zahŕňa:
- 4x závažie
- 4x gurtňa

Prenájom stanu cena (bez DPH)
80 € / 1 deň
110 € / víkend
Viac dní dohodou

Prenájom plachty cena (bez DPH)
7 € / 1 ks

Popis a špecifikácie

Skladacie stanové prístrešky tohto rozmeru 3x3m sú veľmi obľúbeným vybavením usporiadateľov svadobných osláv, narodeninových osláv, firemných večierkov alebo iných väčších či menších spoločenských podujatí. Skladací stan ponúka ideálny priestor pre prípravu a ponuku občerstvenia s dostatkom miesta aj pre gastro vybavenie i obsluhu. Môžete ho použiť aj ako záhradný altánok, kde hosťom vytvorí príjemný priestor pre oddych i závetrie.

Skladací stan vyniká odolnou a stabilnou konštrukciou, ktorá zaisťuje bezpečnú plochu aj v nepriazni počasia, v daždi aj silnom vetre. Ako alternatívu k záhradnému altánku ho odporúčame najmä pre jeho jednoduchú manipuláciu – dá sa veľmi rýchlo inštalovať a aj opäť zložiť.

Steny skladacieho stanu môžu ostať otvorené, aj úplne uzavreté. Týmto ho môžete prispôsobiť ako otvorený a zároveň zastrešený vzdušný priestor.

Prednosti skladacieho stanu

Odľahčený a ešte pevnejší

Kvalita stanov od slovenského výrobcu je definovaná najmä ich bezpečnosťou. Výrobcovia zmenšili vonkajší objem konštrukcie o 2 mm a pridali ho do vnútorných stien. Výsledným efektom je zníženie váhy a zvýšenie pevnosti konštrukcie stanu.

Pokrytie vysoko odolnou látkou s UV ochranou

Vďaka najnovším technológiám použitým pri výrobe má látka veľmi vysokú hustotu vlákna a zachováva si vysokú odolnosť aj napriek nízkej váhe. V spojení s UV ochranou zaručuje stálofarebnosť s impregnovanou úpravou.

Zložíte a rozložíte za 40 sekúnd a bez námahy

Pri rozkladaní sa môžete spoľahnúť na systém automatického zaistenia konštrukcie. Pri skladaní stanu konštrukcie odblokujete ľahkým ťahom k sebe. Na streche a stenách je aplikovaný pevný suchý zips, ktorý bezpochyby prispieva k rýchlosti a jednoduchosti manipulácie so stanom.

Technické špecifiká stanu

• Je určený na profesionálne použitie pri sile vetra až do 40km/h;
• doba postavenia a zloženia stanu je iba 40 sekúnd;
• strecha a steny sú nepremokavé, vyrobené z veľmi hustého polyesterového vlákna látky a PVC náteru;
• stabilná a pevná oceľová nožnicová konštrukcia so skrutkovými spojmi;
• prášková farba konštrukcie: termoplastická s predĺženou ochranou proti blednutiu;
• regulácia stropu: 5 výškových stupňov – 170cm, 180cm, 190cm, 200cm, 210cm;
• rozmer zloženého stanu: 150x23x23cm, váha 30kg;
• pôdorys stanu: 290x290cm.

Bezpečnosť vždy na prvom mieste

V prípade vetra silnejšieho ako 40 km/h a viac alebo hustého sneženia je nutné stan dočasne demontovať.

Napadaný sneh je nutné zo strechy okamžite odstrániť.

Stan nie je vhodný na dlhodobé a permanentné zastrešenie. Ako alternatívu k celoročnému zastrešeniu ponúkame na prenájom veľkokapacitný skladací stan rozmerov 12x6m.

Prenajmite si stan nožnicovej konštrukcie aj na vaše podujatie s odberom v Trnave a blízkych okolitých mestách

Tento praktický oceľový skladací stan vhodný aj ako záhradný altánok je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Set obsahuje stan, bočnice a kotviacu sadu. Párty stan si môžete prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Stan je jedným z dvoch stanov menších rozmerov, ktoré ponúkame na prenájom - ďalším je stan rozmerov 6x3m . Okrem nich ponúkame aj veľkokapacitný stan rozmerov 12x6m.

Ku stanom ponúkame aj praktické príslušenstvo, s ktorým hosťom zabezpečíte maximálne pohodlie a dobrý pocit - pivné sety , prenosný bar, osvetlenie, výzdobu a tiež aj výčapy na letné osvieženie a ohrievače na zohriatie sa v zime. Okrem toho tiež standby stolíky, ventilátory s rozprašovačom, nerezové stojace popolníky a klasické popolníky na stôl. Tento párty stan s spolu s celým inventárom si môžete prenajať s odberom v Trnave a okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom stanu Pohár na  červené víno 60cl Trnava

Pohár na červené víno 60cl
Prenájom stanu Rozkladacia stolička s podsedákom  Trnava

Rozkladacia stolička s podsedákom
Prenájom stanu Skladací stôl 70 x 70 cm Trnava

Skladací stôl 70 x 70 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať