Prenájom Trnava
Plynový gril

model: G21 Mexico BBQ Premium line
-7 horákov
-piezoelektrické zapaľovanie

Prenájom cena (bez DPH)
40 € / 1 deň
60 € / víkend
Viac dní dohodou
V prípade vrátenia grilu znečisteného, vám bude účtovaný dodatočný poplatok 40€ za čistenie.

Popis a špecifikácie

Organizujete záhradnú grilovačku a očakávate veľa hostí? Chcete posunúť grilovanie na vyššiu úroveň? S plynovým grilom G21 Mexico BBQ Premium Line nepochybne zapôsobíte na vašich hostí. Tento veľký, prémiový gril je vybavený systémom Flame Tamer, 6 hlavnými nerezovými horákmi a jedným bočným horákom s elektrickým zapaľovaním a plynovou reguláciou.

Odbremeňte sa od extra roboty s uhlím či drevom. K tomuto grilu jednoducho pripojíte bombu s plynom a v priebehu pár sekúnd môžete pripravovať šťavnaté steaky, voňavé klobásky, syry, zeleninu a mnoho iných lahodných pokrmov.

Vďaka 2 veľkým a 2 malým kolieskam gril jednoducho premiestnite kam potrebujete.
Vo veku grilu je zabudovaný teplomer pre zistenie optimálnej teploty.
Gril je vybavený odkladacími poličkami na oboch stranách a pod ľavou odkladacou plochou nájdete nádobku, kam môžete odkladať napr. naložené mäso či zeleninu pripravenú na grilovanie.

Gril je vybavený systémom "Flame tamer". Ide o umiestnenie kovového profilu priamo nad horáky. Tento profil zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plamene a jeho vzplanutiu. Celá mriežka sa zároveň vyhrieva rovnomerne, vďaka čomu nedochádza k prehrievaniu iba jednej časti mriežky. Prípadný tuk odkvapávajúcí z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť horákov.

ROZMERY:
Grilovací priestor: 94,5 x 44 cm
Rozmery grilu (Š x V x H): 165 x 115 x 55 cm
hmotnosť: 60kg
ŠPECIFIKÁCIE:
Hlavný horák: 6 x
Bočný horák: 1 x
Výkon: 22,05 kW/hod
Materiál: nerez

Ďalšie vybavenie na prenájom

Tento profesionálny plynový gril, ale aj mnoho iného nájdete v našej kompletnej ponuke inventáru na prenájom. Nájdete tu nie len ďalšie príslušenstvo, ktoré by sa Vám mohlo hodiť na grilovačku, ako napríklad výčap 20k - "jednotočka", pivné sety, alebo záhradný party stan 6x3m", ale aj párty hry a atrakcie" či ďalšie gastro zariadenia".

Plynový gril ako aj ostatné produkty z našej ponuky ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám a môžete si ich vyzdvihnúť osobne v Trnave a okolitých mestách Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta.

Odporúčame pozrieť

Prenájom MAXI jenga Trnava

MAXI jenga
Prenájom Varič na víno 20 L Trnava

Varič na víno 20 L
Prenájom Modulárna PVC podlaha do stanov Trnava

Modulárna PVC podlaha do stanov

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať