Prenájom Trnava
Pódium NIVTEC

Pódiové dosky: rôzne rozmery
Výška: 30 cm - 130 cm
Podľa potreby je k dispozícii koberec (6 farieb) na prekrytie pódia.

Prenájom cena (bez DPH)
Podľa veľkosti dohodou

Popis a špecifikácie

Organizujete firemnú akciu, party, vianočný večierok, prezentáciu, svadbu alebo iné spoločenské podujatie v Trnave a okolí? Ak áno, radi vám požičiame kvalitné pódium Nivtec s odberom nielen v Trnave ale aj blízkych okolitých mestách.

Profesionálne pódium Nivtec od nemeckého výrobcu spĺňa najvyššie technické požiadavky.

Pozostáva z vodovzdornej preglejky, hliníkového rámu s rýchloupínacím zariadením pre nohy a vďaka protišmykovému povrchu je nielen kvalitné, ale aj bezpečné.

Pódium Nivtec je možné doplniť o zábradlia, schody, textilné clony a ďalšie príslušenstvo. Radi vám prenajmeme koberec dostupný v šiestich farbách na prekrytie pódia.

Pódium môžete prispôsobiť vďaka nastaviteľným nohám.

K pódiu ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Doplňte pódium o LED obrazovky , bezchybné ozvučenie a kvalitné osvetlenie.

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne pódium Nivtec spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu. Pódium ponúkame na prenájom v Trnave a okolí – Galante, Dunajskej Strede, Hlohovci, Piešťanoch, či Seredi.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Uhlová brúska Trnava

Uhlová brúska
Prenájom Vysokotlakový čistič Trnava

Vysokotlakový čistič
Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať