Prenájom Trnava
Pódium NIVTEC

Pódiové dosky: rôzne rozmery
Výška: 30 cm - 130 cm
Podľa potreby je k dispozícii koberec (6 farieb) na prekrytie pódia.

Prenájom cena (bez DPH)
Podľa veľkosti dohodou

Popis a špecifikácie

Organizujete firemnú akciu, party, vianočný večierok, prezentáciu, svadbu alebo iné spoločenské podujatie v Trnave a okolí? Ak áno, radi vám požičiame kvalitné pódium Nivtec s odberom nielen v Trnave ale aj blízkych okolitých mestách.

Profesionálne pódium Nivtec od nemeckého výrobcu spĺňa najvyššie technické požiadavky.

Pozostáva z vodovzdornej preglejky, hliníkového rámu s rýchloupínacím zariadením pre nohy a vďaka protišmykovému povrchu je nielen kvalitné, ale aj bezpečné.

Pódium Nivtec je možné doplniť o zábradlia, schody, textilné clony a ďalšie príslušenstvo. Radi vám prenajmeme koberec dostupný v šiestich farbách na prekrytie pódia.

Pódium môžete prispôsobiť vďaka nastaviteľným nohám.

K pódiu ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Doplňte pódium o LED obrazovky , bezchybné ozvučenie a kvalitné osvetlenie.

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne pódium Nivtec spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu. Pódium ponúkame na prenájom v Trnave a okolí – Galante, Dunajskej Strede, Hlohovci, Piešťanoch, či Seredi.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl
Prenájom Plynový gril Trnava

Plynový gril
Prenájom Detské farebné stoličky Trnava

Detské farebné stoličky

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať