Prenájom Trnava
Podnos na koláče porcelánový 3-poschodia

Podnos na koláče porcelánový 3-poschodový s tvarovanou rukoväťou. Rozmer 24x20x16,5cm výška 33 cm, biely

Prenájom cena (bez DPH)
4,00 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Chcete na svojej ďalšej akcii zapôsobiť na svojich hostí dokonalou prezentáciou dezertov? Náš 3-poschodový podnos je presne to čo hľadáte! Tento elegantný a funkčný podnos je dokonalým doplnkom na každú špeciálnu príležitosť a ponúka priestranný a atraktívny spôsob, ako predviesť množstvo sladkých dobrôt.

S tromi priestrannými poschodiami budete mať dostatok miesta na vystavenie množstva lahodných dezertov, od delikátnych koláčikov až po lahodné pečivo. Elegantný a moderný dizajn doplní akúkoľvek výzdobu, vďaka čomu bude všestranným a atraktívnym doplnkom každej udalosti.

Nemôžeme nespomenúť ani kvalitu tejto veľkolepej "veže". Je vyrobená z kvalitného porcelánu, vďaka čomu bude nielen vyzerať úchvatne, ale vydrží aj mnoho nadchádzajúcich udalostí. Porcelán je známy svojou pevnosťou a odolnosťou, vďaka čomu je ideálnym materiálom na servírovanie a vystavovanie jedál. Navyše, jeho hladký povrch a žiarivo biela farba poskytujú čisté plátno pre viniknutie vašich dezertov.

Pozdvihnite svoju prezentáciu dezertov pomocou tohto podnosu na vyššiu úroveň. Či už si chcete požičať iba tento podnos, alebo kompletnú súpravu riadov, radi vám vyjdeme v ústrety. Našu kompletnú ponuku si môžete prezrieť TU. Pre zadanie objednávky nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!

Podnos ako aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Taniere si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Sereď, Piešťany, Hlohovec či Galanta.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Nafukovacia šmýkačka Trnava

Nafukovacia šmýkačka
Prenájom Stolný futbal Garlando Master Pro Trnava

Stolný futbal Garlando Master Pro
Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať