Prenájom Trnava
Podnos na tortu

Podnos na tortu

Prenájom cena (bez DPH)
4,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Náš 1-poschodový podnos na tortu je dokonalým doplnkom na akúkoľvek udalosť, či už ide o malé stretnutie alebo veľkú oslavu! Tento okrúhly sklenený podnos s priemerom 32 cm predstavuje elegantný a sofistikovaný spôsob, ako predviesť svoje lahodné dezerty. Veko nielenže dodáva nádych sofistikovanosti celkovému vzhľadu podnosu, ale poskytuje aj dodatočnú ochranu počas prepravy, čím zaisťuje, že vaša torta zostane pre vašich hostí čerstvá a krásna.

Vysokokvalitný sklenený materiál použitý na výrobu tohto podnosu na tortu je nielen krásny, ale je aj odolný. Okrúhly tvar podnosu dodáva nádych triedy a jedinečnosti, vďaka čomu je výnimočným kúskom na každom dezertnom stole.

Okrem estetického vzhľadu je tento podnos na tortu aj mimoriadne funkčný. Veľká plocha podnosu poskytuje dostatok miesta na vystavenie krásne zdobenej torty, zatiaľ čo veko zaisťuje, že torta zostane chránená pred poveternostnými vplyvmi. Či už podávate klasickú tortu, dobošové rezy, alebo inú lahôdku, podnos určite urobí vašu prezentáciu dezertu skutočne nezabudnuteľnou.

Prenajmite si od nás podnos na tortu ešte dnes, dodajte svojej špeciálnej príležitosti nádych elegancie a ohúrte svojich hostí!

Potrebujete aj taniere, poháre, či príbory? Všetko potrebné nájdete v našej kompletnej ponuke riadu - TU.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na pivo 38cl Trnava

Pohár na pivo 38cl
Prenájom Čokoládová fontána  Trnava

Čokoládová fontána
Prenájom Vratné poháre 0,5 L Trnava

Vratné poháre 0,5 L

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať