Prenájom Trnava
Podsedák na stoličku chiavari

farba: biela
Š: 40cm D: 40cm
hrúbka: 4cm

Prenájom cena (bez DPH)
0,80 € / víkend
Cena platí za zapožičanie na maximálne 3 dni

Popis a špecifikácie

Podsedák na chiavari stoličky je elegantný a praktický doplnok, vďaka ktorému získate ešte väčší komfort pri sedení na týchto stoličkách. Podsedáky spolu so stoličkami využijete najmä na svadbách, pre ktoré sú typické, ale aj na krstinách, špeciálnych udalostiach či galavečeroch.

Podsedák má praktický zips, vďaka ktorému je možné poťah jednoducho odstrániť. Vnútro je vyplnené mäkkou špongiou, ktorá je hrubá 4cm, čo poskytuje dostatočný komfort pri sedení. V rohoch má podsedák praktický suchý zips, ktorým ho jednoducho upevníte o stoličku.

Požičajte si podsedák s odberom v Trnave a okolí

Spolu s podsedákmi a chiavari stoličkami odporúčame požičať si aj okrúhly plastový stôl , s ktorým vytvoríte krásny a elegantný komplet na Vašu udalosť. Okrem toho nájdete v našej ponuke napríklad aj cateringový stôl , standby stolík , alebo napríklad stan 12x6m z našej širokej ponuky stanov. Pre viac produktov z našej ponuky si pozrite náš KOMPLETNÝ INVENTÁR NA PRENÁJOM , ktorý si môžete osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia, napríklad Sereď, Piešťany, Galanta či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Počítačka mincí Trnava

Počítačka mincí
Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m
Prenájom Nádoba na limonádu Trnava

Nádoba na limonádu

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať