Prenájom Trnava
Pohár na červené víno 60cl

Pohár na červené víno 60cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Doprajte si luxusnú chuť vášho obľúbeného červeného vína s naším bezchybným 60 cl pohárom na červené víno.

Robustný dizajn pohára vám umožní plne oceniť bohaté a komplexné chute vášej obľúbenej odrody. Veľkorysý objem zase poskytuje dostatok priestoru na optimálne prevzdušnenie, čím zabezpečuje uvoľnenie plného buketu vína a zvýraznenie jeho prirodzenej komplexnosti.

Ergonomický dizajn pohára tiež umožňuje pohodlné držanie a pitie, čo zaisťuje, že každý dúšok je bezstarostný a príjemný. Jeho všestranný dizajn ho robí ideálnym pre akékoľvek prostredie, od formálnych večierkov až po neformálne stretnutia a jeho klasický štýl uľahčuje spárovanie s akýmkoľvek dekorom alebo riadom.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu , kde nájdete nie len poháre, ale aj taniere, či príbory, ktoré sa vám na vašej party, večierku či oslave môžu rovnako hodiť.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Riady ale aj gastro zariadenia , výčapy , či party stany si môžu u nás zapožičať fyzické aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Piešťany, Sereď, Hlohovec alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Zorganizujeme vašu akciu od A po Z

Ako eventová agantúra vám radi zabezpečíme produkciu vašej akcie od A po Z a vám tak odpadnú starosti a nervy spojené s prípravou. Poskytneme vám všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších predstáv.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Šálka na kávu s podšálkou veľká Trnava

Šálka na kávu s podšálkou veľká
Prenájom Rozkladacia stolička s podsedákom  Trnava

Rozkladacia stolička s podsedákom
Prenájom Parný generátor PHILIPS Trnava

Parný generátor PHILIPS

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať