Prenájom Trnava
Pohár na červené víno 60cl

Pohár na červené víno 60cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,60 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Doprajte si luxusnú chuť vášho obľúbeného červeného vína s naším bezchybným 60 cl pohárom na červené víno.

Robustný dizajn pohára vám umožní plne oceniť bohaté a komplexné chute vášej obľúbenej odrody. Veľkorysý objem zase poskytuje dostatok priestoru na optimálne prevzdušnenie, čím zabezpečuje uvoľnenie plného buketu vína a zvýraznenie jeho prirodzenej komplexnosti.

Ergonomický dizajn pohára tiež umožňuje pohodlné držanie a pitie, čo zaisťuje, že každý dúšok je bezstarostný a príjemný. Jeho všestranný dizajn ho robí ideálnym pre akékoľvek prostredie, od formálnych večierkov až po neformálne stretnutia a jeho klasický štýl uľahčuje spárovanie s akýmkoľvek dekorom alebo riadom.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu , kde nájdete nie len poháre, ale aj taniere, či príbory, ktoré sa vám na vašej party, večierku či oslave môžu rovnako hodiť.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Riady ale aj gastro zariadenia , výčapy , či party stany si môžu u nás zapožičať fyzické aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Piešťany, Sereď, Hlohovec alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Zorganizujeme vašu akciu od A po Z

Ako eventová agantúra vám radi zabezpečíme produkciu vašej akcie od A po Z a vám tak odpadnú starosti a nervy spojené s prípravou. Poskytneme vám všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších predstáv.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Okrúhly stôl plastový Ø 150cm Trnava

Okrúhly stôl plastový Ø 150cm
Prenájom Výdajník pitnej vody Trnava

Výdajník pitnej vody
Prenájom Popcornovač (90l/h) Trnava

Popcornovač (90l/h)

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať