Prenájom Trnava
Pohár na koňak 24cl

Pohár na koňak 24cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Pripravte sa zapôsobiť na svojich hostí dokonalým zážitkom pri popíjaní! Náš 24 cl pohár na koňak je dokonalým doplnkom na akúkoľvek udalosť, či už ide o luxusný večierok, svadbu, alebo neformálne stretnutie.

Tento pohár sa môže pochváliť minimalistickým, elegantným dizajnom s klasickým tvarom, ktorý zapasuje na akýkoľvek stôl.

Čo však odlišuje tento pohár, je jeho všestrannosť. Či už podávate klasický koňak, brandy alebo akúkoľvek inú liehovinu, tento pohár predvedie váš nápoj štýlovo. S objemom 24 cl poskytuje dostatok miesta na výdatné nalievanie, takže si vaši hostia môžu svoj nápoj vychutnať naplno.

Myslite aj na poháre na biele víno , poháre na červené víno, či poháre na pivo .
Všetky naše poháre sa nesú v duchu jednoduchosti, a môžete si byť preto istí, že budú spolu dokonale ladiť. Myslíme na vaše kompletné zabezpečenie a preto máme v ponuke aj taniere či príbory. Prezrite si našu kompletnú ponuku riadov, kde nájdete všetko čo na vašu oslavu, párty, alebo večierok budete potrebovať.

Vyzdvihnutie v Trnave a okolitých mestách

Poháre, riady, príbory, ale aj gastro zariadenia si môžu u nás zapožičať, fyzické, ako aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Hlohovec, Piešťany, Sereď, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať mailom, alebo telefonicky. Obratom vám vypracujeme cenovú ponuku a poradíme vám aj s výberom vhodného riadu, či iného príslušenstva.

Zabezpečíme vám komplet servis!

Ako eventová agantúra sme sa špecializujeme aj na zabezpečenie celej organizácie eventov, večierkov a iných. Zverte svoje starosti s prípravou nám a my sa postaráme o ostatok k vašej maximálnej spokojnosti. Pre bližšie informácie ohľadne ponúkaných služieb nás neváhajte osloviť a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších požiadaviek.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom Plexi stojanček A5 Trnava

Plexi stojanček A5
Prenájom Plynový ohrievač - pyramída Trnava

Plynový ohrievač - pyramída

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať