Prenájom Trnava
Pohár na miešané nápoje 35cl

Pohár na miešané nápoje 35cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,40 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Prenajmite si náš všestranný pohár na miešané nápoje.

Tento pohár je vyrobený z vysokokvalitného tvrdeného skla, vďaka čomu je nielen krásny, ale aj pevný a odolný. Je navrhnutý tak, aby sa z každého dúšku vašich kokteilov stal nezabudnuteľný zážitok. So svojou kapacitou 350 ml je ideálnou veľkosťou na servírovanie koktailov, mocktailov a iných nápojov s elegantným a štýlovým nádychom.

Náš pohár na miešané nápoje je navrhnutý tak, aby dodal nádych pôvabu každej udalosti, od elegantnej kokteilovej párty až po sofistikovanú svadobnú hostinu. Jeho jednoduchý, no zároveň moderný a sofistikovaný dizajn zaujme sám o sebe a zanechá na vašich hosťoch trvalý dojem.

Potrebujete na vašu oslavu, party, či svadbu aj ďalšie typy pohárov, riadov, alebo príborov? Prezrite si našu kompletnú ponuku stolových riadov a nenechajte nič na náhodu. Naše súpravy pohárov a tanierov ladíme spolu tak, aby vytvárali koherentný a sofistikovaný dojem a ničím tak nerušili vašu udalosť.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre, ale aj iné riady, príbory, či gastro zariadenia si môžu u nás môžete zapožičať ako fyzická, ale aj právnická osoba.
Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Piešťany, Hlohovec, Sereď, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom. Obratom vám zadarmo Cenovú vypracujeme cenovú ponuku a radi vám poradíme aj s výberom vhodného vybavenia.

Potrebujete zabezpečiť komplet servis? Zabezpečíme!

Sme tu pre vás a radi sa popasujeme so všetkými vašimi požiadavkami. Ušetrite svoj drahocenný čas a nervy s vybavovaním a chystaním vašej udalosti a zverte produkciu vašej akcie do našich rúk. Zabezpečíme vám prvotriedny servis, všetko potrebné vybavenie ako aj personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou ušijeme ponuku presne podľa vašich požiadaviek.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Veľkokapacitný párty stan 
10 x 5m Trnava

Veľkokapacitný párty stan 10 x 5m
Prenájom Kotlík elektrický 330x360 mm Trnava

Kotlík elektrický 330x360 mm
Prenájom Pohár na miešané nápoje 35cl Trnava

Pohár na miešané nápoje 35cl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať