Prenájom Trnava
Pohár na pivo 38cl

Pohár na pivo 38cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Popíjajte svoje obľúbené pivo štýlovo z nášho vkusného pivného pohára.

Číra a priehľadná povaha pohára umožňuje, aby krásne odtiene a tóny vášho piva presvitali a vytvárali ohromujúci vizuál, ktorý nepochybne zapôsobí na vašich hostí. Opoti klasickým krígľom pôsobí honosnejšie a vďaka jednoduchému dizajnu pohár skombinujete s akýmkoľvek typom dekoru a riadu, čo ho robí ideálnym na množstvo rôznych udalostí a príležitostí.

Či už si vychutnáte osviežujúci ležiak v horúcom letnom dni alebo výdatný stout v útulný zimný večer, náš 38 cl pohár na pivo je dokonalou voľbou na zlepšenie vášho zážitku z pitia piva.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu , kde nájdete nie len poháre, ale aj taniere, podnosy na torty a zákusky, či príbory, ktoré sa vám na vašej oslave, večierku či party môžu rovnako hodiť.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre ale aj gastro zariadenia , výčapy , alebo party stany si môžete u nás zapožičať ako fyzická, tak aj ako právnická osoba. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Hlohovec, Piešťany, Sereď, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Nechajte zabezpečenie vašej akcie na nás

Odbremeňte sa od starostí s organizáciou vašej akcie a zverte to do rúk profesionálov. Ako eventová agantúra vám radi zabezpečíme všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších predstáv.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Výrobník čokolády 5 L Trnava

Výrobník čokolády 5 L
Prenájom Plytký tanier Trnava

Plytký tanier
Prenájom Párty stan 3 x 3 Trnava

Párty stan 3 x 3

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať