Prenájom Trnava
Pohár na pivo 38cl

Pohár na pivo 38cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.

Popis a špecifikácie

Popíjajte svoje obľúbené pivo štýlovo z nášho vkusného pivného pohára.

Číra a priehľadná povaha pohára umožňuje, aby krásne odtiene a tóny vášho piva presvitali a vytvárali ohromujúci vizuál, ktorý nepochybne zapôsobí na vašich hostí. Opoti klasickým krígľom pôsobí honosnejšie a vďaka jednoduchému dizajnu pohár skombinujete s akýmkoľvek typom dekoru a riadu, čo ho robí ideálnym na množstvo rôznych udalostí a príležitostí.

Či už si vychutnáte osviežujúci ležiak v horúcom letnom dni alebo výdatný stout v útulný zimný večer, náš 38 cl pohár na pivo je dokonalou voľbou na zlepšenie vášho zážitku z pitia piva.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu , kde nájdete nie len poháre, ale aj taniere, podnosy na torty a zákusky, či príbory, ktoré sa vám na vašej oslave, večierku či party môžu rovnako hodiť.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre ale aj gastro zariadenia , výčapy , alebo party stany si môžete u nás zapožičať ako fyzická, tak aj ako právnická osoba. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Hlohovec, Piešťany, Sereď, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Nechajte zabezpečenie vašej akcie na nás

Odbremeňte sa od starostí s organizáciou vašej akcie a zverte to do rúk profesionálov. Ako eventová agantúra vám radi zabezpečíme všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších predstáv.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Čajová lyžička Trnava

Čajová lyžička
Prenájom Výčap dvojtočka 70/k Trnava

Výčap dvojtočka 70/k
Prenájom Strešný nosič Trnava

Strešný nosič

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať