Prenájom Trnava
Pohár na šampanské 21cl

Pohár na šampanské 21cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,40 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Prestavujeme náš krásny pohár na šampanské s objemom 21 cl. Či už chystáte svadbu, oslavujete výročie alebo výnimočný míľnik, vďaka tomuto poháru bude vaša oslava ešte nezabudnuteľnejšia.

Tento pohár na šampanské, navrhnutý s jemnou stopkou a klasickým tvarom, dokonale prezentuje jemné bublinky a bohaté chute vášho obľúbeného sektu. Vysoké, štíhle sklo zvýrazňuje bublinky, zatiaľ čo úzky okraj umožňuje uniknúť jemnej aróme a poskytuje skutočne zmyslový zážitok.
Pre tých, ktorí chcú urobiť trvalý dojem, je tento pohár na šampanské ideálnou voľbou. Jeho nadčasový dizajn a elegantné krivky z neho robia základ pre každú špeciálnu príležitosť a zaisťujú, že na vašu udalosť budú spomínať aj v nadchádzajúcich rokoch.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Potrebujete aj ďalšie typy pohárov, taniere, alebo príbory? Žiadny strach, máme všetko! Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu a vyberte si všetko čo potrebujete.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre, riady, príbory, či gastro zariadenia si môžu u nás zapožičať, fyzické, ako aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Zabezpečíme vám celú akciu!

Ako eventová agantúra sme tu pre vás a všetky vaše požiadavky. Nechajte produkciu vašej akcie na nás a ušetrite tak čas ako aj nervy. Poskytneme vám všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších požiadaviek.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Rautové sukne Trnava

Rautové sukne
Prenájom Beer Pong Trnava

Beer Pong
Prenájom Stolný futbal Garlando Master Pro Trnava

Stolný futbal Garlando Master Pro

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať