Prenájom Trnava
Pohár na šampanské 21cl

Pohár na šampanské 21cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,40 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.

Popis a špecifikácie

Prestavujeme náš krásny pohár na šampanské s objemom 21 cl. Či už chystáte svadbu, oslavujete výročie alebo výnimočný míľnik, vďaka tomuto poháru bude vaša oslava ešte nezabudnuteľnejšia.

Tento pohár na šampanské, navrhnutý s jemnou stopkou a klasickým tvarom, dokonale prezentuje jemné bublinky a bohaté chute vášho obľúbeného sektu. Vysoké, štíhle sklo zvýrazňuje bublinky, zatiaľ čo úzky okraj umožňuje uniknúť jemnej aróme a poskytuje skutočne zmyslový zážitok.
Pre tých, ktorí chcú urobiť trvalý dojem, je tento pohár na šampanské ideálnou voľbou. Jeho nadčasový dizajn a elegantné krivky z neho robia základ pre každú špeciálnu príležitosť a zaisťujú, že na vašu udalosť budú spomínať aj v nadchádzajúcich rokoch.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Potrebujete aj ďalšie typy pohárov, taniere, alebo príbory? Žiadny strach, máme všetko! Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu a vyberte si všetko čo potrebujete.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre, riady, príbory, či gastro zariadenia si môžu u nás zapožičať, fyzické, ako aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Zabezpečíme vám celú akciu!

Ako eventová agantúra sme tu pre vás a všetky vaše požiadavky. Nechajte produkciu vašej akcie na nás a ušetrite tak čas ako aj nervy. Poskytneme vám všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších požiadaviek.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Plynový gril Trnava

Plynový gril
Prenájom Počítačka mincí Trnava

Počítačka mincí
Prenájom Podnos na koláče porcelánový 3-poschodia Trnava

Podnos na koláče porcelánový 3-poschodia

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať