Prenájom Trnava
Pohár na whisky 24cl

Pohár na whisky 24cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Ak hľadáte základný, no funkčný pohár na whisky, už nehľadajte! Naše jednoduché okrúhle poháre sú dokonalým riešením pre všetky vaše potreby pre pitie whisky. Klasický, jednoduchý, okrúhly tvar a pevný základ ho predurčujú na každodenné použitie, bežné posedenia v kruhu priateľov, no pre svoju všestranosť ho využitjete aj na akejkoľvek oslave, party, alebo firmenom večierku.

Tento pohár na whisky je vyrobený z číreho skla a má hladký, zaoblený okraj pre pohodlný zážitok z pitia. Pohár je s objemom 24cl dostatočne veľký na to, aby whisky mohla úplne uvoľniť svoje chute, čo vám umožní plne oceniť chuť a vôňu vášho bľúbeného nápoja. Či už ste fanušíkom jednosladovej whisky, škótskej, alebo bourbonu, tento pohár nechá vyniknúť všetky.

Jednoduchosť a všestrannosť tohto pohára oceníte okrem iného aj na servírovanie zmrzliny, či lahodných dezertov, pre ktoré má pohár ideálnu veľkosť. Vaše sladké kreácie popri jednoduchosti a elegancii pohára krásne viniknú, čím určite spravíte ešte väčší dojem na svojich hostí.

Nezabudnite ani na poháre na biele víno , poháre na červené víno, či poháre na pivo . Všetky poháre sú ladené do jednoduchého dizajnu, ktorý sa bude hodiť na každú príležitosť. Môžete si byť preto istí, že zapožičané poháre budú spolu dokonale ladiť.
Vybavíme vás aj taniermi, či príbormi a vy tak budete kompletne zabezpečení. Prezrite si našu kompletnú ponuku riadov a vyberte si všetko čo si vaša oslava, večierok, či party vyžaduje.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Poháre, riady, príbory, či gastro zariadenia si môžu u nás zapožičať, fyzické, ako aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Sereď, Piešťany, Hlohovec, alebo Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme obratom a radi vám s výberom vhodného vybavenia poradíme.

Potrebujete komplet servis? Žiadny problém!

Ako eventová agantúra sme tu pre vás a všetky vaše požiadavky. Ušetrite svoj drahocenný čas a nervy a nechajte produkciu vašej akcie na nás. Zaručíme vám prvotriedny servis, poskytneme potrebné vybavenie či personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte osloviť a my vám s radosťou pripravíme ponuku, šitú presne pre vaše potreby.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Svietiace písmeno (samostatne) Trnava

Svietiace písmeno (samostatne)
Prenájom MEGA 4 in line (piškvorky) Trnava

MEGA 4 in line (piškvorky)
Prenájom Veľkokapacitný párty stan 
10 x 15m Trnava

Veľkokapacitný párty stan 10 x 15m

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať