Prenájom Trnava
Popolník stojan nerezový

Rozmer: 60,5 x 25 cm

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Zabudnite na opozerané kúsky stojace na nožičke! Staré časy sú dávno preč a je čas na eleganciu. Stojanový popolník patrí k obľúbenému vybaveniu organizátorov letných mestských osláv, horúcich záhradných párty, narodeninových a svadobných osláv, ale aj festivalov a akýchkoľvek iných exteriérových spoločenských podujatí.

Drobnosti tvoria celok a preto vám na párty nesmie chýbať ani tento elegantný vonkajší stojanový popolník. Jeho nerezové prevedenie pôsobí nielen luxusne ale aj čisto a hygienicky. Vďaka nerezovému povrchu sa naozaj jednoducho a rýchlo čistí. Povrchová úprava perfektne odolá poveternostným vplyvom a horúcim ohorkom.

Eliminujte nečistoty a otravné ohorky v prostredí vášho podujatia. Nerezový stojanový popolník poskytujeme na prenájom fyzickým aj právnickým osobám.

Okrem neho prenajímame aj ostatné obľúbené vybavenie, ktoré nájde svoje uplatnenie na každom podujatí – okrem stojanových popolníkov aj klasické stolové popolníky ; osviežujúce ventilátory s rozprašovačom; pohodlné lavice na sedenie so stolmi, ktoré sú spojené do pivných setov; či standby stolíky vhodné nielen na párty, ale aj konferencie.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Párty stan 12 x 6m Trnava

Párty stan 12 x 6m
Prenájom Dodávka Fiat Ducato L4H3 Trnava

Dodávka Fiat Ducato L4H3
Prenájom Strešný box Thule Trnava

Strešný box Thule

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať