Prenájom Trnava
Popolník stojan nerezový

Rozmer: 60,5 x 25 cm

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Zabudnite na opozerané kúsky stojace na nožičke! Staré časy sú dávno preč a je čas na eleganciu. Stojanový popolník patrí k obľúbenému vybaveniu organizátorov letných mestských osláv, horúcich záhradných párty, narodeninových a svadobných osláv, ale aj festivalov a akýchkoľvek iných exteriérových spoločenských podujatí.

Drobnosti tvoria celok a preto vám na párty nesmie chýbať ani tento elegantný vonkajší stojanový popolník, ktorý si môžete prevziať v Trnave, aj v okolitých mestách. Jeho nerezové prevedenie pôsobí nielen luxusne ale aj čisto a hygienicky. Vďaka nerezovému povrchu sa naozaj jednoducho a rýchlo čistí. Povrchová úprava perfektne odolá poveternostným vplyvom a horúcim ohorkom.

Eliminujte nečistoty a otravné ohorky v prostredí vášho podujatia. Nerezový stojanový popolník poskytujeme na prenájom fyzickým aj právnickým osobám s možnosťou osobného odberu v meste Trnava, Galanta, Hlohovec, Piešťany či Senec.

Okrem neho prenajímame aj ostatné obľúbené vybavenie, ktoré nájde svoje uplatnenie na každom podujatí – okrem stojanových popolníkov aj klasické stolové popolníky ; osviežujúce ventilátory s rozprašovačom; pohodlné lavice na sedenie so stolmi, ktoré sú spojené do pivných setov; či standby stolíky vhodné nielen na párty, ale aj konferencie. Aj tento inventár vám radi ponúkneme na prenájom s prevzatím v Trnave a okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stôl plastový 180 x 75 cm Trnava

Stôl plastový 180 x 75 cm
Prenájom Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom Obrusy s nešpinivou úpravou 240 x 140 cm Trnava

Obrusy s nešpinivou úpravou 240 x 140 cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať